Merhaba Arkadaşlar.

Minigun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Merhaba Arkadaşlar.

MeRt link' Alıntı:
Aramıza hoş geldiniz.
Keyifli forumlar dilerim. 

Not: Forumda teşekkür butonumuz var ama siz şuan için bu butonu kullanamıyorsunuz.
Mesaj sayınız biraz daha arttığında teşekkür butonu aktif olacaktır.  :)

teşekkür ederim. hem karşılama hemde açıklama için. o zaman mesaj yazmaya devam :)
adRe J link' Alıntı:
Süper olmuş hemşerilerimizi böyle karşılamak gerek :)

İnşallah kazasız belasız kullanmanız dileği ile aramıza  welllcommee

amin cümlemize inş. teşekkür ederim bayağı adanalı mevcut sanırım forumda. inş kısa zamanda yüz yüzde de tanışırız..
mmtcopur link' Alıntı:
hoşgeldin toprağım

hoşbulduk abicim.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opelsızasla aılesısne hoşgeldın kaan bu arada o arabayı babandan al derım yoksa alışırsa sana bı daha vermez bu astra j ler narkoz gıbıdır bırı bulaştımı bırakmak ıstemez  :D

volkitolki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee

Minigun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
opelsızasla aılesısne hoşgeldın kaan bu arada o arabayı babandan al derım yoksa alışırsa sana bı daha vermez bu astra j ler narkoz gıbıdır bırı bulaştımı bırakmak ıstemez  :D
sinan abi hoşbulduk.  şöyşe bir durum oluştu bugün. babam arabayı çalıştırayım lastik havasına falan bakayım diye araca binmiş adanada göl kıyısında adnan menderes bulvarında annemle ufak bir tura çıkmış. gelir gelmez beni aradı araba şöyle güzel böyle uçuyor kaçıyor çok rahat diye başladı övmeye :) bende bir tane de symbol var 2007 1.5 dci onuda kendisi kullanıyor. bunu alırken satmadım binsinler diye şaka yollu olarak laf çarptırıyor. bunu sen al opeli bana ver diye :) bakalım ilerleyen zamanlarda el koyma durumu olmasa iyidir :)

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Minigun link' Alıntı:
sinan abi hoşbulduk.  şöyşe bir durum oluştu bugün. babam arabayı çalıştırayım lastik havasına falan bakayım diye araca binmiş adanada göl kıyısında adnan menderes bulvarında annemle ufak bir tura çıkmış. gelir gelmez beni aradı araba şöyle güzel böyle uçuyor kaçıyor çok rahat diye başladı övmeye :) bende bir tane de symbol var 2007 1.5 dci onuda kendisi kullanıyor. bunu alırken satmadım binsinler diye şaka yollu olarak laf çarptırıyor. bunu sen al opeli bana ver diye :) bakalım ilerleyen zamanlarda el koyma durumu olmasa iyidir :)
e ben sana demıştım aama    :D