Merhabalar

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan pazarcik
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

pazarcik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Canakkale'den merhabalar. Yılbaşında H kasa dizel Astramı sattiktan sonra yaklasik 7 ay araçsız gezip... 12 Temmuz itibariyle Yeni Astra 1.3 Sport aracıma kavuştum :) Uzun zaman sıfır mi? ikinci el mi? diye kafa yorduktan sonra kararımı "yeni araç" olarak verip araniza katıldım.  Forumdan aracına düşkün her astra sahibi gibi oldukça faydalaniyorum. Su anda aracimdan oldukça memnunum. Aracimla ilgili olarak merak ettiğim tek bir konu var ki esasen bir sorun mu onu da bilmiyorum. Vitesi geçirirken sanki iki kademeli şekilde bir geçme oluyor gibi hissediyorum. Ki aslında bu durum benim hoşuma da gidiyor... Bu vitesi gecirirken sanki kademeli geçismiş gibi hissetmem normal bir durum mudur? Tüm dostlara saygılarımı sunuyorum. [img=800x450]http://img.tapatalk.com/d/13/08/01/...mg.tapatalk.com/d/13/08/01/7uhu4e4e.jpg[/img]

Ynt: Merhabalar

welllcommee iyi forumlar.Bende corsa var.Benim arabanın vites geçişleride biraz kemikli sanırım sizinkide öyle.Vites geçmeme veya zor geçme gibi bir problem yoksa,sıkıntı yoktur.

welllcommee

benim vites geçişleri de aynı :) problem yok bence... aracınız hayırlı olsun keyifli forumlar....

Ynt: Ynt: Merhabalar

Herkese teşekkürler. Zaten vitesin bu hali hoşuma gidiyor :) Devam...

Aramıza hoşgeldiniz, keyifli forumlar dilerim.

welllcommee aracınız hayırlısı olsun

pazarcik link' Alıntı:
Herkese teşekkürler. Zaten vitesin bu hali hoşuma gidiyor :) Devam...
aynı durum bende de var sankı ıkı kademe bırden atlıormus gıbı pazarcık ne demek  steeringwheel

Sanırım "pazarcik ne demek?" Diye sormussun. Soyadim :) Muhacir bir aileden geliyorum. Ailem Rus harbinde Bulgaristan Pazarcık'tan göçmusler.

Geri