Meriva-jazz-colt-scenic

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MerifasT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hangi mpv

• meriva

Oy: 36 37.5%
  • jazz

Oy: 17 17.7%
  • colt

Oy: 5 5.2%
  • scenic

Oy: 38 39.6%

• Kullanılan toplam oy
    96
Scenic arkasında fransızlar mı var kaçın derim..

Yoruma gerek yok tabiki Meriva ..

kesinlikle meriva daha önce yapılan bir testte mercedes a serisinden bile daha iyi olduğu kanıtlandı sınıfının en iyisi zaten , scenin aslında merivanın rakibi kabul edilebilir çünkü zafira daha büyük scenicten bu sebepten grand scenic var dolayısıyle zafira grand scenic ile meriva scenic ile modüs e gelince modüs merivadan bir hayli kısa ama grand modüs te çıkıyor 2008de grand modüs de rakibi olarak merivayı göz önüne alıcak modüsle kim yarışıcak derseniz boyları aynı olan agila ile olabilir karışık oldu sanırım:sorry: :D

arkdaslar illa opelcisiniz diye meriva dememin ne anlamı var scnenic bi kere daha üst segmette merivayla siz sadece modüs ü falan karşılaştırısınız

scenic her haliyle burdaki araclardan üstün bi aractır renault nedense itici gelebilir ama

1.5 dci 100hp motoru scenc i çok güzel yürütüyüo ayrıca zmanınzın varsa ikisine inceleyin bi oturun bkaın

scenicin aslında merivanın rakibi kabul edilebilir demişim neden bu kadar tepki verdin anlamadım ben merivayı aslında iç mekan açısından pek beyenmem yani daha zamanı var ki yeni meriva boyutlarıyla tam bir scenic avcısı olucak ayrıca modüsle değil grand modüsle karşılaştırılabilir meriva scenic inde merivadan bariz bir şekinde büyük olduğunun farkındayız yani bir üstte ama tam arada ne meriva ne zafira

yüksel ben senin msj okumadım bile niye üsteüne alındın direk meriva yazanalra dedim

bizde belki meriva alıcaz düşünüyoruz
ama bana biri hediye göndercek dyelim sec birini dese scenic derim

bnde scenic in ön konsoldaki vitesini hiç sevmiyom ama donanım olarak meriva dan daha iyi olabilir buna sözüm yok ;)

adın bugra sanırım arkadaşım ben alınmadım hem meriva corsa platformunda geliştirilen bir araç scenic ise megane yani doğal olarak bir üstte ama scenic in tam bir rakibi yok sence

bence scenic. ferah iç mekan ama tipsiz teyp tipsiz konsol. Ama üst segment scenic

Geri