Metro mavİsİ opel corsa d modİfİye Önerİlerİnİzİ beklİyorum

FARUKESAD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracimin rengİnden dolayi nasil bİr modİfİye yapacaĞima karar veremİyorum.abarti bİŞey İstemİyorum.yardimci olursaniz sevİnİrİm.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:25 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:22 ----------

şu an için araçta yapılan işlemler
1-sis farı
2-amerikan park
3-xenon far
4-cam filmi
5-krom eksoz kafası
6-sis farlarına serit mikelaj
7-plakalık iptali
8-arka plaka ışığı beyaz yapıldı

aracın fotoğrafları yok mu detaylı? Eklerseniz bilgi vermemiz açısından faydalı olur. Aracı görmeden yorum yapılacağını zannetmiyorum.

Gereken yapılmış sadece arka tampona difüzör görüntüsü , ve 3.5 yada 5 cm yay takımı tamamlar ondan sonra akaryakıt alıp gazlamak kalır.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sizin uyku uyumazmisiniz yav :) toplasmislar buraya :)

Usta sende jant takabilirsin olmamı ??

3u3ynudu.jpg
etyjy7yh.jpg
aracin fotografini isteyen arkadaslar icin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 17:57 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 17:54 ----------

Gereken yapılmış sadece arka tampona difüzör görüntüsü , ve 3.5 yada 5 cm yay takımı tamamlar ondan sonra akaryakıt alıp gazlamak kalır.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugun bende difüzörü dusundum yapmayi dusunduklerim on far ici karatma arka far karartma opc sinyal cercevesi ve mikelaj cam citasi

bence araba yay istiyor çok yüksek duruyor yani o yeterli gelebilir

Aracimin son hali yapilan degisiklikler far ici karartma arka yazilar iptal edildi app plakalar arka far karartma
6e5aqene.jpg

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:05 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:52 ----------

qymavazu.jpg

Son düzenleme:
Maşallah detaylı resimleri şimdi görebildik. Araç pırıl pırılmış güle güle binin.

Saolun allah razi olsun

Aracimin son hali yapilan degisiklikler far ici karartma arka yazilar iptal edildi app plakalar arka far karartma
6e5aqene.jpg

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:05 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:52 ----------

qymavazu.jpg

far içi karartma güzel olmuş fakat geçen gün muayenede birinin aracı bu karartma yüzünden ağır kusurlu olarak kaldı bilginiz olsun

Geri