Michael Schumacher' de Opel kullanıyor....

benim arabama binseydi ben vermezdim arabayı guvenemem ole adamlara :)

ben de vermezdim
adamın ayağı f1 e alışmış kalkar bizim ecotecle 12000 devir çevirmeye çalışır falan mazallah :D

Schumi'nin kullandığı taksiye 65 bin Euro teklif

Türk taksiciye Schumacher piyangosu

F1 şampiyonu Schumacher’in Almanya’da kullandığı Tuncay Yılmaz’a ait taksiye hayranları talip oldu. Bir kişi araç için 65 bin Euro teklif etti.

Formula 1 şampiyonlarından Michael Schumacher, önceki hafta Almanya’dan İtalya’ya giden uçağa yetişebilmek için bulduğu kendine has yöntemle gündeme oturdu. Tuncay Yılmaz’a ait taksiye binen ünlü pilot direksiyona kendisi geçti. O andan itibaren Yılmaz Almanya’nın en ünlü taksicisi oldu.

Gurbetçi taksici her gün Schumacher’in fanatik hayranları tarafından arandığını söyledi. 9 kişilik Opel Viano marka aracının efsaneleştiğini belirten Yılmaz ‘Aracım bir yaşında ve değeri 35 bin Euro. Ancak arayanlar arasında 65 bin Euro teklif eden bile var. Daha iyi bir teklif gelirse satabilirim’ dedi.

belliydi sonunda böyle olacağı.hey allahım yarebbim:D

abı goruyomusun ya olaya bak DUNYADA TURK TEN BASKA VERMI ZEKI hem arka koltukta szevk yapıyo hemde para alıyo vayyy be :D ben buna +1000 verırım ::D

helal adama...

bu arada şöföre ve schumacher e verilen para cezası iptal edilmiş bugunkü gazetede yazıyordu...

Geri