Michelin crossclimate

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler arkadaşlar. Sabah uyandığımızda her yer beyaza bürünmüştü Aksaray'da. Bende yılın bu ilk karında Ağustos ayında almış olduğum lastiklerimi hem işlerimi halledeyim hemde lastiklerin performansına bakayım dedim ve yola çıktım. Bu lastiğin en büyük rakibi Goodyear 4Seasoons'u yıllarca kullanmış biri olarak ikisi arasında gözlem yaptım. Tek cümle ile yorumum Michelin bu lastikleri geri alacak olsun anında iade eder tekrar 4seasoons alırdım. Bu lastiğin kesinlikle 4seasoons kadar iyi bir kar/buz performansı yok. Hatta o kadar kötü ki bir ara bu lastiğe nasıl M+S özelliği onaylanmış diye sordum kendime. İlk işim Michelin'i arayıp iade şartlarını konuşacağım. Şunu anladımki Michelin bu lastik ile 4seasoons'un satışlarının önüne baya bir taş koyacak, çünkü görünen o ki bu performansla kimse bu tip lastikleri tercih etmez. Yazık...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Böyle kullanıcı deneyimlerinin paylaşıldığı konular benim çok hoşuma gidiyor. Çünkü bu deneyimler sayesinde insanların kafasında bir çok soru işareti de anında cevap bulmuş oluyor.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Müşteri hizmetleri hiç ilgilenmedi malesef. Bayiye gidin dediler, kısaca başlarından savdılar. Bayiye gidip durumu anlattım, bakalım ne olacak.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Müşteri hizmetleri hiç ilgilenmedi malesef. Bayiye gidin dediler, kısaca başlarından savdılar. Bayiye gidip durumu anlattım, bakalım ne olacak.

İşte malı sattık gerisi önemli değil mantı ama iyi ki internet alemi var. Böyle paylaşımlar sayesinde bence bir çok firma malını satamaz duruma geliyor. Çünkü eskisi gibi değil işler insanlar internet üzerinden bir ürün almadan çok derinlemesine araştırma içinde. Misal bu konu şimdi bir kaç konu daha olumsuz çıkınca insanlar neyse bu üründen alacak idim ama artık vaz geçtim diye biliyor. Şahsen ben öyle yapıyorum.

gokhaning09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sakarya da yaşıyorum, bu akşam burada da kar yağışı başladı ve crossclimate lastiklerimi denemek için yola çıktım. Sonuç rezalet, düz yolda bile kaydırıyor arabayı, hemen abs lrde devreye giriyor. Tavsiyem, kesinlikle kış lastiği olarak almayın sizi yolda bırakır. Aldığıma çok pişmanım. Şubat tatilinde uzun yola çıkacağım ve şu an ciddi ciddi kış lastiği almayı düşünüyorum, o derece.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kış lastiğin de hamuru çok önemli ama işte kaliteli ürün bulmak o kadar kolay değil aslında kaliteli markayı bulup pusu da beklemek gerek yaz ayları başlangıcın da dandik marka fiyatına kaliteli bir lastik sahibi olmak çok kolay. Aman dikkat edin lastik kar ve buzun mazallah şakası olmaz. Uzun yola çıkacak iseniz kesin kez zincir alın yanınıza. Lastik bir yere kadar ama zincir her zaman zincirdir.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de var CrossClimate. Buraya daha kar yağmadı. Merak ediyordum açıkçası. Ama dediğiniz gibi kötüyde boşa aldık. Yarın gidip kış lastiğimi taktırayım.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Biraz evvel internette Michelin crossclimate'ın resimlerine baktım kış lastiği olarak beğenmedim. 7 sene kadar Michelin Alpin kullandım, tekrar kış lastiğine ihtiyaç duysam hiç düşünmeden gene Alpin serisi alırım. Aynı markanın birbirine tezat 2 tip kış lastiği üretmesi ne kadar ilginç bir durum, Michelin resmen kendi ayağına sıkmış :(

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
watch

Yalnız biz bir konuyu atlamışız, bu lastikler ağır kış şartlarına uygun değilmiş, kış mevsimini daha hafif geçiren yerler içinmiş.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kanımca bu lastikler izmir adana antalya gibi yerler için