mid basssss

34serkan61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün opel astra edition aracımın ön iki orjinal kolonlarını söktürüp yerine pioneer mid bass taktırdım.ama anladımki hata ettim.eski ses daha iyi daha baslı daha dolgundu.şimdi bi yavanlık var.çözümünü bilen varsa lütfen yardım

amfi siz mi kullanıyorsun amfi olmazsa ses yarı yarıya düşer dostum haberin ola.

amfi yok.orjinalin biri patladı.bende değişmişken iyi bişi olsun dedim pioneer aldım.ama pişman oldum.ne yapmalıyım

yapacak bir şey yok amfisiz ses alamazsın. Yada pioneer ın 50x4 mosfet çıkışlı bir teybine bağlaman gerekki iyi ses alasın.

internetten veya çkımacılardan orjinal kolon bulmaya çalış veya teybi değiştir

eger arabanda mid takımı varsa amfiyle beslemen lazım yoksa ses alamazsın budur.yada mid olayından vazgeçeceksin farklı ses kolonları takıcan.

orjinal sistemdeki hoporlor düşük güçde teybin çıkışlarının kaldıracağı derecede bir kolondu ondan ses daha etkili gelicektir size ama şuda bir gerçekki ampliyle sürülmüş bir component sizin eski hoporlorlerden kat kat iyi ve canlı çalacaktır onun için ampli şart + ana ütite değişimi yapabilirsen yada kaliteli bir işlemci alabilirsen ses sinyallerini daha temiz ve güçlü yapabilirsin ve dahada mükemmel bir sistem yapabilirsin
bendede opel astra g var orjinal kolonları arabayı aldığım hafta söküp 2 çift üst profesyonel seri component alıp ampliyle sürüyorum daha temiz ses alıyorum.
en az orjinal sisteme kıyasla 4 katını geçik temiz ve güçlü ses alabiliyorum zaten komple sistem vardı onları söküp sattım componentlerim kaldı tek bunlarla şimdilik idare ediyorum 1.2 ay sonra nasip olursadergiye çıktığımda görürsüniz sistemi

1. amfisiz istenilen sesi alamazsın
2. zaten mid bass lar öyle ahım şahım bass vermezler. bass sesi alman için mutlaka sub la kullanman gerek

Geri