Mid takimi alicam tavsiye

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sernes
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sernes

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ön kapılara 16cm infinity 200 vatt olanlarından arkayada 13 olanlarından alıcam sizce nasıldır midde infinity nasıldır

bide pıoonerin avh 4100 olması gerekli 6 dvd alıyo içine double teyp nasıl sizce

infinity güzel markadır kalitedir..
pıoonerin avh 4100 de iyi bi modeli pioneerin başarılı bi multimedia yapılmış direk ipod girişleri felan var..

infinity kappa 65.9 cs serisi iyi reference alt seri oluyor serdar aklında olsun bide hertz hsk 165 lere bak derim onlarda güzel ses veriyor bide nerden almayı planlıyorsun bende alıcam bugünler bişeyler bana fiyat bilgisi verirsen sevinirim.istanbulda essen sound varmış zeytinburnunda orda fiyatlar iyi geldi bana hertzlerin bide aktepe sound var bahçelievlerde orasıda infinity satıyor.

Son düzenleme:
valla burak benim kafamdada infinitiy var bakalım kısmet bu infinity getiren firmanın elinde yokmuş suan mal piyasada olan tesisatçılara falan bakıcam fiyatları yazarım burdan

jl audio var bende (xr serisiydi sanırım)tavsiye ederim bende yeni sistem yaptım dogubanktan falan alın bence diger yerler cok para istiyor

ewet bugun oraya gidicem bakım bulursam alıcam

bütçen varsa focal yafa mb quart al eğer yoksa ınfınıty tatminkardır

Son düzenleme:
yusuf bu arabayı ben geçen hafta ramıdeki börekçinin orda gördum yanındada tesisatcı var orda çalışıyorum deme

serdar banada fiyat alırmısın hertz hsk 165 için bide infinity 65.9cs modelleri için.

serdar banada fiyat alırmısın hertz hsk 165 için bide infinity 65.9cs modelleri için.

Bende Hertz hsk 165 almaya niyetlenmistim. En son bulabildigim fiyat 360TL olmustu. Infinity'de ayni aralikta.

Fiyat alirsaniz buraya yazinda bende alabilirim :)

Geri