Mid takimi alicam tavsiye

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sernes
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
aynen kardeşim bende küçükköyde oturuyorum geçen hafta oraya mid takımı sordum ama yoktu

arkadaşlar bugun dogu banka gittim orda bi tanıdık vasıtası ile jbl 601.1 amfi +hertz16+13 cmlik mid takımları 100rms lik olanlardan + pioner avh 4100 double teyp aldım toplam 1750tl harcadım
jbl amfi 300tl
hertz midler ön ve arka 350tl
pioneer double teyb 1.150tl

hatta bağlattım bile ama teyb manyak oldu hele ses mukemmel ince detaylara kadar alabiliyorum sesi fotoları yarın koyucam

aynen kardeşim bende küçükköyde oturuyorum geçen hafta oraya mid takımı sordum ama yoktu

dur dur hatırladım galiba bende ordaydım sen sordun serdar abi bir yere telefon açtı senin için biraz bekle demişti ama sen biraz bekledin ve gittin hatta serdar abiye haber geldi sonra sana bakındı bana sordu deminki arkadaş gittimi diye :) hatta sen bir ara benim jant ve lastikleri inceledin yaklaşıp doğrumu hatırlıyorum

aynen aynen hatta jantlara bakarken ulan forumda böle bi araba gördüm demiştim ama yanılıyorum falanmı dedim servise gelmiştim o gun teybin aux çıkısını aktiflestirmek için b aradada bakım saga sola dedim oraya girdim.... sen orda hangisi idin serdar abiyle konusan kişi senmiydın

evet eğer gözlüklü biri gördüyswn büyük ihtimal bendim sen ınfınıty sormuştun serdar abide 16 lık elimde yok demişti 13 lük vardı sonra 16 lık buldu ama sen gitmiştin hertz hsk serisi alsaydın keşke

Son düzenleme:
aynen yaaa öle yaptım kime bağlattım biliyonmu volkan varya b.pasadaki star oto garaj 301 biliyonmu orayı serdar abinin bişeyi oluyo oda sanırım

eyvallah saol yakınız yaa görüşürüz bigun

focal midlerin sağlam olduğunu biliyorum ama fiyatları biraz yüksek geldi bana ben combom da Alpine mid kullanıyorum sps-171A (16cm) , spg-13cs(13cm) ve memnunum

Geri