mimgaz ecu 6 silindir

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a kullanmış oldugum araç 2.5 V6 vectra b sıralı sistem mimgaz var dün talihsiz bir olay yaşadım ecu dedikleri beyni yaktım şuan benzinde kullanıyorum kayseride bulamadım 6 silindir ecu beyni bana yardım edebilirmisiniz veya farklı bir çalışmada yapabiliriz sıfıra 400-450 dediler farklı yerler tanker hariç ön takımı komple 900 tl + işçilik dedi şuan çıkmaza girdim yardımınıza ihtiyacım var

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a kullanmış oldugum araç 2.5 V6 vectra b sıralı sistem mimgaz var dün talihsiz bir olay yaşadım ecu dedikleri beyni yaktım şuan benzinde kullanıyorum kayseride bulamadım 6 silindir ecu beyni bana yardım edebilirmisiniz veya farklı bir çalışmada yapabiliriz sıfıra 400-450 dediler farklı yerler tanker hariç ön takımı komple 900 tl + işçilik dedi şuan çıkmaza girdim yardımınıza ihtiyacım var

yeniden LPG taktır en güzeli

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kiti taktıralı kaç km oldu? eğer kiti taktıralı 100 bin olmadıysa yenilemeye bence gerek yok.ecu harici sorununuz yoksa internetten ecu araştırın bir kaç yere telefon edip sorun. sanalpazar gittigidiyor gibi sitelerden satış açtırıp taksitle alabilirsiniz...

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
normalde mimgas,platinca, fema ve birkaç marka daha 4 silindirde ag marka ecu kullanıyor, eğer 6 silindirde de durum aynı ise bu markaların ecusunu da araştırabilirsiniz, en yaygını femadır bence, eğer bulamazsanız, atiker ecu ,tesisat, düğme ve sıcaklık sensörü taktırarak sisteminizin gerisini kullanabilirsiniz, enjektörleriniz valtek tip olduğu için genelde piyasadaki birçok kite uyar, regülatörünüz de ısı sensörü değişirse uyum sağlar....

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana uygun ecu lazım yarın hurdacılara gidip 6 silindir ecu ve düğme araştıracam sıfır almak isdterim ama durum uygun değil.
ag marka yı araştırıyım

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön sistemi komple değiiştirdim yalnız birşey tuhafıma geldi regülatörden sonra enjektörelere dağılan hortum 3 öne 3 arkaya bunların 3 ne filtreden geçiyor diğer 3 ü düz regülatörden geliyor önceki motor fotosuna baktım ondan regülatörden sonra filtre sonra enjektörlere dağılım yanlışlık yok mu bunda