Mini Akü Şarj Aleti

Bak Çağatay aklıma getirdi Ankara'da bir de kompresörüm var, onu da İzmir'e getirmek lazım :).

Keşke istanbul gibi biryerde benimde böyle bir fırsatım olabilseydi.

abi bizimde böyle bir niyetimiz yoktu birden 10 gün içinde ortaya çıktı nasıl oldu anlamadık :D

Bak Çağatay aklıma getirdi Ankara'da bir de kompresörüm var, onu da İzmir'e getirmek lazım :).
abi hava kompresörümü yoksa su için mi:D

Hava kompresörü (boya tabancası da vardı ama o şimdilik kayıp), ufak çaplı bir de su motorumuz var. Bak sen yazınca tek tek aklıma geliyor. Çift kafalı elektrikli taşlama makinasını (biley taşı) geçen sene İzmir'e getirmiştim yer olmayınca balkondaki pencerenin önüne koydum, üzerini örttüm, kimbilir dışarıdan görenler ne diyordur :).

Hava kompresörü (boya tabancası da vardı ama o şimdilik kayıp), ufak çaplı bir de su motorumuz var. Bak sen yazınca tek tek aklıma geliyor. Çift kafalı elektrikli taşlama makinasını (biley taşı) geçen sene İzmir'e getirmiştim yer olmayınca balkondaki pencerenin önüne koydum, üzerini örttüm, kimbilir dışarıdan görenler ne diyordur :).

bende hava kompresörü arıyorum birde tabancası olucak pütür atmak için:Daman abi dikkat biz evi yeni alınca 5 gündür geceleri gri bir araba evi gözlüyormuş babamda dün söyledi dün gece yine geldiler ben benim karaoğlanı alıp evin arka tarafından ormana girip arabanın diğer tarafa geçtim babamda evin ön kapısından çıktı birimiz önden birimiz arkadan sıkıştırınca adamlar kaçamadı ve yakaladık birde kim çıksınlar sivil ekip sözde ev iki senedir boş olunca ışık gördüklerinde merak etmişler hırsız falan olmasın gözlüyorlarmış bence ara sıra bir sokağa bakmalısınız:D

Çağatay bizim bu saatten sonra ne işimiz var sessiz sakin köşelerde, ara ara şehir dışına çıkarım, evdekiler çok sakin yerlerden biraz tırsarlar, o nedenle bizi ancak site içerisindeki müstakil evler paklar :).

Çağatay bizim bu saatten sonra ne işimiz var sessiz sakin köşelerde, ara ara şehir dışına çıkarım, evdekiler çok sakin yerlerden biraz tırsarlar, o nedenle bizi ancak site içerisindeki müstakil evler paklar :).

bizimde camlar kapılar demirli evin kapısda kalenin kalın kapılarından ve iki köpek olmasa korkardıkta hal böyle olunca sorun olmadı hatta bahçe demirlerinin üstünede jiletli tel düşünüyorum:D

şu benim 65 amperlik akü için şarj cihazı tavsiyesi olan var mı yoksa bosch mu alayım

şu benim 65 amperlik akü için şarj cihazı tavsiyesi olan var mı yoksa bosch mu alayım

bosch'un hangi modeli ve ne kadar? eğer bu 50tllik tipte olup 50tlden fazla ise gidip einhell alın alman malı. Eğer sabit akımlı modeldense yurtdışında en ucuzu 135tlye geliyor o fiyata çok uzak değise alın.

bosch'un hangi modeli ve ne kadar? eğer bu 50tllik tipte olup 50tlden fazla ise gidip einhell alın alman malı. Eğer sabit akımlı modeldense yurtdışında en ucuzu 135tlye geliyor o fiyata çok uzak değise alın.

einhellinki en fazla 60 amperlik aküler için benimkine olmuyor boschun ki bu:http://www.akusepeti.com/Bosch-C7-Aku-Sarj-Cihazi,PR-90.html

Benim kadar taş düşsün kafana çağatay :D Konunun başından sonuna kadar senin sorduğun soruya en az 5 cevap var :D

abi einhelli ve b&dnin kini bursa da bulamadım daha doğrusu 65 amper akü için yok kipa da satılan aletide kipadaki çalışanlar bilmiyor çaresiz kaldım:D

Geri