mondeo 2.0

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan copcu06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar yaza dogru arabami degistirmeyi düsünüyorum.malum yazin ucak bileti cok pahali vve istedigimiz zamana bulmasi zor oluyor (viyana/ankara).2011 makyasli mondeo 2.0 dizel  full olanlarindan bakiyorum ve bütceye uygun.kullanan varmi.nasil bir aractir.uzun yolada sanirim üzmez  ve bagaji bayagi kullanisli

Ynt: mondeo 2.0

Kaç kişi geliyorsunuz?

C sınıfı ve daha düşük hacimli dizel bir araç daha ekonomik ve pratik olabilir. Yok illa bagaj lazımsa (orada fiyatı uygun olabilir diye söylüyorum) 2011-13 Passat Variant 2.0 TDI + DSG tadından yenmez, tam uzun tol aracı olur bence :)

Passat ib fiyatlari cok yüksek,ayni paraya en dolu mondeo aliniyor

Disardan tas gibi bir arac gibi gozukuyor.  uzun yolda goruyorum tam bir uzun yol araci bence sizin icin passattan daha iyi bir secim olur mondeo.

Ynt:

Kayinpederimde 2008 titanium xpack 1.6 benzinlisi var. Gecen yaz ankaraya gittim geldim. Tam bir uzun yol arabası. Yol tutuşu konforu iyi ancak bizim astralar gibi motor sesi biraz fazlaydı sanki. Belki son modellerde düzelmiştir bu sorun.

Bir önceki arabam 2005 focus dizeldi .cok ses aliyordu iceriye mondeoda  öyle ise vaz gecerim.benim baktiklarim 2.0 dizel

copcu06 link' Alıntı:
Bir önceki arabam 2005 focus dizeldi .cok ses aliyordu iceriye mondeoda  öyle ise vaz gecerim.benim baktiklarim 2.0 dizel

sessiz araç için sanırım volvo tercih edilmeli

Ynt: Ynt: mondeo 2.0

copcu06 link' Alıntı:
Valla hocam benim sürdüğüm araç benzinliydi. Sanırım dizeli çok daha fazla ses alir. Bir de içeri gelen ses motor sesi. Yani bizim astralardaki gibi şanzıman altından gelen eksoz bağlantı sesi gibi değil. Bizimkiler kısmen de olsa spor hava katıyor :P. Ama iç hacim ve bagaj hacmi derya deniz. ևok çok iyi. ֖zellikle arka koltuk diz mesafesi falan passattan insigniadan iyi bence.

Geri