monroe amortisör nasıldır

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan lampard
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar değerli ustalarımız resim ekledim aracın arkasının düşük olması nedeniyle yorumlarınız çok değerli benim için sizce de düşük mü aracın arkası ??

iki tane b kasa kullandım ikisinde arka taraf aynı senin aracındaki gibi duruyordu. senin araçta ön taraf biraz yukarıda gibi (kullandığım araçlara göre) ama sen yukarıda mı aşağıdamı dediğin için bunu söylüyorum yoksa bakınca aynı gibi de duruyor :) illa bi yer değişik olmalı gözüyle bakınca ön taraf yüksek gibi

vallaha ne yalan söyleyeyim ben bir fark hissedemedim resimden...

arkadaşlar değerli ustalarımız resim ekledim aracın arkasının düşük olması nedeniyle yorumlarınız çok değerli benim için sizce de düşük mü aracın arkası ??

Resimlerde aracın arka kısmı düşük görünmüyor. Tekerleklerle çamurluklar arasındaki mesafeyi baz alırsak, arka tekerlekler her zaman daha içeride olur, ayrıca bagajda LPG, gereksiz eşyalar falan varsa o da duruşu etkiler. Atıyorum, boş bir LPG tankı 10-15 kg olsa, içinde de 40-45 lt gaz olsa (depodaki benzin hariç) ortalama bagajda 40-50 kg yük taşıyorsunuz demektir.

ben 4 ay önce monreo marka ön amortisör taktırdım. herhangi bir sorun yaşamadım. diğerlerleri ile ne fark var dicekseniz öncekiler sax markaydı. sanırım monreolar birazdaha yumuşak gibi geldi bana.

Geri