monroe amotisör taktırdım...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kac zamandır aracın ön tarafından en ufak lakada bıle takur tukur sesler gelıyordu. gecenlerde ön amotisorlere baktıgımda yağını kacırdıgını yanı ekmegını yedıgını anladım arac 105000 km de sonucta:)

bugun opel parcacıya gıttım ılk blısteın olarak anlastık tanesı 80 tl den amotrısor kafaları tanesı 15 tlden neyse adamın kendı montaj atolyesıde var eskılerı soktuk zaten kendınden gecmıs sag tarafı taktı solu montaj yapıyo bı baktık amrt. uzerınde gm logosu var saga bakıyorum blısteın dedım bunda bı hata var adam bıle şaşırdı kutulu kapalı gozumun onunde actıkları kutudan gm marka amortısor cıkmasına dedım ben bunu ıstemem hem cok sert aractada 16 jant var elınde bırde monreo marka varmıs 40 lıra daha pahalı dedı dedım tak gıtsın amortısorler amortısor kafaları vıraj cubukları yıpranmıs onları degıstırdım ıscılık dahıl 320 tl verdım ordanda mercanlar ızmır opel e gıttım carbon clean yaptırdım araca kampanya varmıs 70 tl ye ama bı amortısor bu kadar guzel olabılır dıyorum dıger araclarda hayran kaldıgım tıss tıss ses var sadece bı tane ses kalmadı gunlerdırde hangı markayı taktırsam dıye dusunuyordum gercekten cok başarılı yapmıslar sızede tavsıye ederım..

4 tanede ben taktırmıştım babam orjinali olsun demişti monroe bulmuştum onu taktırdık gayet güzel amortisör :)

Monreolar kalitelidir, hayırlı olsun.

hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim,bu amortisörler gazlımı yağlımı,bende monreo düşünüyorum..

koni

Boge'nin üstüne tanımam :)

taktırdıklarım gazlı...
usta konı demıssınde benımde gonlumde yatan oydu aslında ama onada butce lazım :) gıttım bugun o kadar masrafın ustune tanıdık oto aksesuar cı vardı bıde comp. takım aldım 300 tl de oyle bı kactı yanı :) yaz geldı ya kan durmuo :)

Bende monroe kullanıyorum.Reflex serisi var biraz sert ama yol tutuşta oldukça fark yaratıyor.Ben fazla ekşını sevmediğimden monroe original taktırdım.Pamuk gibi oldu araba.Lakırtı lıkırtıda kalmadı...

bir ara tekirdağ-çorlu yolu üzerinde fabrikası vardı monroe nin ama hala var mı veya aktif mi bilmiyorum

Geri