monroe amotisör taktırdım...

Merhaba,
Bende 2011 astra hb var amortisörleri çok sert garantisini bozmadan değiştirebilir miyim ?

ıstersen bı servıse sor bunu?? bız burda ne desek bos cunku kaflaarına gore herseyı gaqrantı dısı bırakabılıoyorlar..

Arkadaşlar bu GM marka amortisörler ne kadardır? Bana tam 1 sene önce, şimdi kampanya var dediler. Önlerin tanesini 125tl, arkaların tanesini 100tl fiyatla bana sattılar. Birde işçilik olarak her amortisöre 60 lira aldılar...Allah aşkına kazıkmı yemişim yoksa? Ve dediğinz gibi çok sert amortisörler...

amortısor basına 60 tl yuhh dıyorum ben o gun aracı cıhaza bıle baglattım amortısorler vıraj cubukları dahıl degısımı 60 tl verdım gecen sene tanesıne 125 ıstedıler orası opel yanı kızma ama kazık yemısın...

Arkadaşlar bu GM marka amortisörler ne kadardır? Bana tam 1 sene önce, şimdi kampanya var dediler. Önlerin tanesini 125tl, arkaların tanesini 100tl fiyatla bana sattılar. Birde işçilik olarak her amortisöre 60 lira aldılar...Allah aşkına kazıkmı yemişim yoksa? Ve dediğinz gibi çok sert amortisörler...

:eek::eek::eek:Aynen öyle olmuş..

Selamlar arkadaşlar ben de ufak bir kasisten geçince bagajdan ses geliyor sanki bagajda birsey var da kasisten geçince sağa sola değiyor gibi ama bagajda birsey yok salında :D Sizce arka amortisörler mi gitmiş?

amortısor basına 60 tl yuhh dıyorum ben o gun aracı cıhaza bıle baglattım amortısorler vıraj cubukları dahıl degısımı 60 tl verdım gecen sene tanesıne 125 ıstedıler orası opel yanı kızma ama kazık yemısın...

Opel ama yetkili servis değil özel servisti!...:(

Opel ama yetkili servis değil özel servisti!...:(
usta bnde ozel servıste taktırdım sonucta opel parca satıyor sadece adam yanındada montaj atolyesı var oda yetkılı servıs oluo cok para gercekten...

eniştem parçacı, arka amortisör sorduk monroe için sık sık sorun yaşadığımız oluyor dedi önermedi, zaten yetkili servis de uygun fiyat vermişti, GM orjinale devam:)

Geri