motor beyin hk

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tanerr22
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar beyin %90 soketlerin girişindeki ince lehimler attığından bozuluyor. Beyinci 1, 2 tanesini düzeltiyor tamir ediyor, bir süre sonra diğer yerlerden atıyor. 1 yerde hata oluştu mu, diğer yerlerde de zamanla aynı hata çıkıyor. Bence çıkmasını uygun bulabilirseniz, tercih edin.

çıkma beyin nerde nasıl bulabilirim acaba

bence tamir daha mantıklı çıkma beyinlerde de aynı sorunun başlaması kuvvetle muhtemel benim eski aracımda başıma gelmişti tokat taki beyin tamiri yapan yere mail attım hata kodlarını abi bu beyin arızası değil göndermeyin dedi konu açmıştım hatta forumda neyse gaz pedalını söktüm bigün fırça şeklinde bir yapı var şeridin üzerinde hareket eden uçları birbirine dolaşmıştı düzeltim taktım yağladım bi daha sorun çıkarmadı taki arabayı sattığım gün yaptı adama da söyledim dedim böyle bi sorunu var önemli değil dedi sattım kurtuldum

benim arac 81000 de aldığımda 62000 deydii 20000 km ye şimdiye kadar tam 2000 tl masraf yaptım ne iştir bende anlamadım şu temiz çıkma beyin konusunda yardımlarınızı bekliyorum

bende aldığımda 80.000 deydi km sarma olayı imkansız akrabamdan aldım ama ne hikmetse bende çok para harcadım en sonunda sattım kurtuldum sattığım kişide bir kere beyin tamiri bir kere abs ve ateşleme bobini yaptırmış ben bu arızalara kronik diyorum millet yok vectra iyi arabadır diyor yaw kabul edin işte vectranın elektriksel problemleri var

ben ömrümde vectra kadar iğrenç bir araba görmedim gül gibi tipom vardı salak gibi satıp vectra aldım sıfır masrafla biniyordum valla 750 tl ye komple motor değiş... nerden bulaştım anlamadımki...şimdi satacağım adama üzülüyorum valla ...benden sizlere tavsiye sakın olaki vectralara bulaşmayın

az önce servisle görüştüm 2450 tl beyin fiyatı hemde taksit imkanı yok peşin dediler yazık günah değilmi yavvv nerden bulaştım ben bu işe anlamadım gitti

batıyorm galiba

Son düzenleme:
Vectra zamanının en iyi arabalarındandır. 15 senelik elektronik beyinli aracı tipo ile kıyaslamak doğru olmaz. Miladı doldu, ekonomik ömrü tamamladı araç bu kadar basit. Vectra hakkında kötü söz söylemek doğru olmaz. Zamanı geçti...

ona bakarsan tipo 98 modeldi vectranın kalitesinden bahsedecek olursak kaliteye göre zamana meydan okumalı emsallerine göre daha az arıza vermeliydii.ama tipo hiç arıza vermiyordu

Geri