motor ısınınca stop ediyor

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkeze merhaba
hafta sonu aracın lpg filtresini degiştirip lpg ayarını yaptırdım ayarıda biraz kısmalarını söyledim tabi aracın çekişi düştü bu arada spor hava filtreside taktım ogünden sonra şöyle bir durum var .
ışıklara gelince stop ediyor vites boş olunca . Ayrıca lpg iken fan açtığı zaman stop ediyor benzinde yapmıyor ama ondada stop edecek gibi yapıyor ama çalışmaya devam elektrikçiye götürdüm anlamadı artık hafta içine kaldı lpg ayarını fazla mı kıstırdık acaba şimdi orjinal filtreyi geri taktım şimdi arada stop ediyor ama fan açtığı zaman aynı araç duruyor

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustaya götürdüm klima fanın elektirigi çok çektiğini aracın gücü yetmediğini söyledi neyse klima motoru aldım (100tl ) değiştirdik ama yine aynısını yaptı elektrikle hatası var dedi bugünde elektrikçiye bıraktım inş aracın motorunu kurcalamazlar

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG akışını azalttıktan sonra rölantide sorun olması çok şaşırtıcı değil. Öncelikle LPG akışını ideal ayara getirmeli bence. Bir de spor filtre cogu araca tavsiye edilmiyor. Üstte sabit konular arasında hava filtresi ile ilgili tüm gerçekler kısmına bakmadınız galiba: http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=1330

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Spor filtre yağını doğru yapmazsanız; az yaparsanız motor pislik çekebilir. Çok yağlarsanız da akışmetreyi bozabiliyorsunuz. Vectra B için kesinlikle önermem, tecrübeler ile sabittir.

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç sanayiden çıktı sorun şu normal fan ile klima fanı aynı kabloya bağlanmış fan açtığı zaman klima fanıda devreye giriyor akımı çok çektiği için stop etme sorunuymuş şimdilik sorun yok inş başka olmaz
filtre konusuna takmış olduğum filtre mantar şeklinde olanlardandı uyduruk bir ürün orjinal tavsiyeniz varsa sevinirim