motorlu taşıtlar vergisi

mustafasadık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba 2006 1.3 astra aracım var, MTV sorguladıgımda ilk altı ay için 167,00 lira ödeme yapmak istediğimde ise 94.00 lira çıkıyor. gerçek borcum hangis oldugunu nasıl öğreneblrim.

netteki sorgulama gerçeği yansıtmıyor ..benimkide çok çıkıyor ..az önce gittim kendim yatırdım

senin araç kıdem atlamış. 4-6 yaşa göre hesaplamayacaksın yani . 94 doğru. hayırlı uğurlu olsun ama arabanın yaşlandığınamı üzülecen, verginin düştüğünemi sevinecen orasını bilemedim:D

senin araç kıdem atlamış. 4-6 yaşa göre hesaplamayacaksın yani . 94 doğru. hayırlı uğurlu olsun ama arabanın yaşlandığınamı üzülecen, verginin düştüğünemi sevinecen orasını bilemedim:D

aynen aynen şimdi anladım olayı ben bide yeni aldım sayılır bunu ilk defa ödeyeceğim işte.. üzüldüm valla :D

Araçlarda MTV hesaplanırken model yılı+1 şeklinde hesaplama yapılıyor. (bizler aracın yaşı için 2012-2006=6 diyoruz ama maliye de aracın yaşını 6+1=7 şeklinde değerlendiriyor) Seneye aynı imkanlardan 1998 model aracım için ben de faydalanacağım :).

garanti bankacılıktan ödedim gitti, :D muayene ücreti nekadar tutar onu nasıl öğrenebilrim arkadaşlar.

TÜV Türk sitesinde muayene ücretleri ilgili bilgiler mevcut.

Geri