Mtec mi Cyclone mi?

yok samet ya civicte orjinal xenon yokki..:confused: sonradan taktırıyorsun 6000 de 8000 de taktırablrsn

var var

ben showroom da baktıgım full cıvıclerde 8.000 Kelvin xenon var;)

Belki ankaradaki bayiiler fiyatı yüksek söyleyip xenonu içine katıyorlardır:)
Pazarlama strajesi yawww.

Gecen gün benim kuzen diyor(kız)
ben cıvıc alıcam diye,
dedim nerden cıktı bu cıvıc, farları cok güzel abi dedi:) .

yok işte sonradan kendileri takıyors ao ayrı civic SEDAN ın en full modelinde bile orjinal xenon yok yani sonradan taktırıyorsun byilerde gördünde kendileri takmştır fullude en alt donanımınada takabilirler 6000 8000 fark etmez alan adamda arabayı kendisi taktırıyor serviste xenonu kaç K isterse :good:

Son düzenleme:
yaw inat etme
ankaradaki honda bayiisi xenon takılı satıyor....

ben bilmem sonradan takıldıgını.
ama takılı vaziyette sergileyip öyle satıyorlar....

bizde diyozki takılı satabilir kendileri sonradan takmıştır arabanın orjinalinde xenon yok onu demek istyz sen orjinalinde xenon var diyrsn ya yok git bayiiye tekrar sor sonradan takılıyor işte:)

Son düzenleme:
olsun kardeşim.
mesela ben gittim aldım bir tane cıvıc.
üstünde xenon varsa orjinal diye gezerim:D
ben taktırmadım adamlar takmış işte, orjinal yaww:D

carpediem00´isimli üyeden Alıntı
yok samet ya civicte orjinal xenon yokki..:confused: sonradan taktırıyorsun 6000 de 8000 de taktırablrsn

LND
var var

ben showroom da baktıgım full cıvıclerde 8.000 Kelvin xenon var

orjinali sarıdır orjinal demek fabrikadan o şekilde üretilmesi demek mesela astra cosmoda xenon orjianldir onun gibi

ayrıca civicte orjinal 8000k çıkıyor diede bişy yok sonradan takılıyor çıkmıyr. 6000.8000 vs...;)

LND´isimli üyeden Alıntı
Honda cıvıc te orjinal 8.000 Kelvin cıkıyor değiştirdinmi

Son düzenleme:
yok Emre biz anlaşımıcaz.

ben sana derdimi anlatamadım.
senin yazdıgın yazılardan ben bişey anlamadım.
hiç yormayalım birbirimizi...

Sayfaya yazdıgım 2. mesajda söyledim söyleyeceğimi zaten;)....
pazarlama strajesidir bu.
ankaradakiler göyle satıyor diyorum sen hala orjinalinde yok diyosun....

neyse iyi forumlar...

samet ankaradaki bayiiye geçen hafta gittim;) xenonlu satılanlarda var xenonsuz sarı farlarla (orjinal)satılanlarda var zaten alan kişi xenon istediği için oyüzden başta kendileri takıpta satablr...zaten alan kişi de aracı xenon taktırmak istiyrm deyip farkını verip aldığı bayiiye taktırıyor onlarda xenona talep olduğu için hazır takıp satayr olablr hepsinde xenon takılı satılıyr die bi şey yok;) ayrıntılı şekilde anlatıldını düşünyrm anlaşamama konusu deil :pon:

tabiki.. güzel bir paylaşım oldu ii forumlarr

Son düzenleme:
Cyclone H7 8000K 50 Watt

Arkadaşlar ben akşamları özellikle yağmurlu havalarda yolu iyi göremiyorum.Far ayarını kontrol ettirdim farda bişey yok.Bende xenon almayı düşünüyorum.Bakdığım 2 tane xenon markası var: 1) MTEC Xenon Kisa Far Aydinlatma Sistemi 6000 KELVIN H7 Fiyatı: 314,16 YTL KDV Dahil 2)Cyclone SS Serisi Xenon H7 Far Aydinlatma Sistemi 6000 KELVIN Fiyatı: 255,13 YTL KDV Dahil Bunlardan daha ucuz olan Cyclone alsam büyük bir fark varmıdır kalitesinde.Birde mercekli far da alacak kadar bütcem yok,(arac astra 2000 gl) hali hazırdaki farlara mercek takılabilirmi?Bu konularda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.Değerli fikirlerinizden faydalanacam.

Ben daha dün taktım Cyclone H7 8000K ve bende de merceksiz far var(2008 corsa ess.)Sanırım aldığım model yenisi zira normal olan 35 watt lıktı,benim aldığım 50 watt lık.Fiyat olarak 318 YTL ye geldi bana.Üye otomobilleri kısmına resim ekledim sanırım yardımcı olur sana.İyi günler dilerim.

Geri