MTV kampanyalarını paylaşalım.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben iki sene evvel bu indirimden faydalanmıştım. Geçen sene dikkat etmemiştim. Şimdi gene bu indirimden faylalanma hakkım var. Ama araç Ankara plakalı, ben ise İzmir'deyim. Şimdi kalk bir dilekçe için Ankara'ya git, (geçen sefer aracın kayıtlı olduğu vergi dairesine başvuru şartı vardı). madem devlet olarak bir hak veriyorsun her sene her sene neden dilekçe istiyorsun ki? Araçların değerleri her sene düşüyor, buna karşı MTV'ye her sene zam yapıldığına göre her sene her sene dilekçe istemek vatandaşa zülüm değilmidir?

metar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş abi devletle ilgili hangi iş kolayki veya hangi işi kolaylaştırmış ki...:((

mtgokduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş bey yeğenbeye faks çek, olmaz derlerse bize gönder elden verelim, ıslak imzalı istiyorlar olmazsa iadeli taahütlü gönderi yapın elden teslim alırlar ... Yazık ya 100 tl dan fazla fark oluyor...6 aylıkda...Vallahi ben ciddi hastaydım benim dilekçemi ben arabada otururken arkadaşım relden verdi geldi. sağolsun... kabul etmeseler ben arabadan inip gidecektim ama gerek kalmadı...

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Savaş bey yeğenbeye faks çek, olmaz derlerse bize gönder elden verelim, ıslak imzalı istiyorlar olmazsa iadeli taahütlü gönderi yapın elden teslim alırlar ... Yazık ya 100 tl dan fazla fark oluyor...6 aylıkda...Vallahi ben ciddi hastaydım benim dilekçemi ben arabada otururken arkadaşım relden verdi geldi. sağolsun... kabul etmeseler ben arabadan inip gidecektim ama gerek kalmadı...
Mehmet bey ilgin için sağol. Bu iş için Ankara'da oılan bir iki arkadaşla görüşmeye çalışacağım.

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de son güne bırakacağım sanırım dilekçe işini. Bir gün içinde hallolur mu acaba?

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Tarsus ilçesinde vereceğim dilekçeyi Allah nasip ederse. Görev icabı nizipteyim şu an ama sanırım buradan yapılamayacak bir işlem. O yüzden yarıyıl tatilini bekliyorum bakalım...

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CardFinans motorlu taşıtlar vergisi kampanyası

Ocak ayı boyunca motorlu taşıtlar vergisini CardFinans’la yatıranlara Ziebart’tan indirim fırsatı!
Ocak ayı içerisinde MTV ödemesini CardFinans’la yapanlar, Ziebart’ın 100 TL ya da 250 TL değerindeki hediye çeklerinin sahibi oluyor. Ziebart seçilen herhangi bir uygulamanın yanında arabanın içini mikroplardan arındıran ozonlama işlemini de müşterilerine hediye ediyor!

Not: Basın bülteninden derlemedir.

• 1-13-201110-43-49AMana-sayfa.jpg

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garanti bankası sonax kampanyası

Arkadaslar bu Garantı ıle sonaxın Mtv odemelerı donemınde yapmıs oldugu %50 ındırımlı boya koruma kampanyası bu yıl da olur mu dersınız.olursa da bunu yaptıran oldu mu daha once aramızda.hanı ındırımlı dıye ustun koru bırsey yapmasınlar.aracın kaputuna yanımızdakı bınanın dıs cephesının yapımı sırasında cımentolar dusmus.cıkartılırken de cızıldı halıyle yer yer.bunları boya koruma ıle gıdrmek ıstıyrorum.dolayısıylada kampanyayı beklıyorum.sonaxta suan boya koruma 300lıra.ındırım olursa 150 lıraya gelecek.eger gercekten sonax hızmetı verılecekse fıyat benım ıcın gayet ıyı.goruslerınızı almak ıstedım