MTV kampanyalarını paylaşalım.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
kasko degerının yuzde bılmem kacından fazlaysa mtv bır alt sevıyeden odenıyor dıye bır madde var ya.sanırım sen bu secenege gırıyorsun.yanı oyle odeyeceksın

Başka bir şeydir. O uygulama için vergi dairesine başvuruda bulunmak lazım.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
kasko bedelinden dolayı vergi indiriminden yararlanmak istesek burada banka kampanyalarını kullanabiliyor muyuz? yoksa vergi dairesine nakit ödeme yapmak durumunda mıyız?

Bugün bu indirim işiyle uğraştım biraz. Sigortacımın dediğine göre bilgiler girildikten ve değer bir alt dilime düşüldükten sonra istediğin şekilde yatırabiliyormuşsun.

Yalnız vergi dairesinde başvuruyu almadılar. Ayın 15'inden sonra alınacakmış. Var mı bilgisi olan?

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım benimle alakalı bi problem yok,elim bollaşınca paşa paşa öderim ucuz tarafından :)

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sımdı bır sey sormak ıstıyorum. Garantı sonax kampanyasından yararlanmak ıcın ıllakı garantı ınternet subesınımı kullanmalıyım acaba.ordan yatırınca taksıt yapmıyor.gelır ıdaresının sıtesınden gib.gov.tr den yatırınca taksıt yapıyor.ben burdan taksıtlı yatırsam ve kredı kartının guncel ıslemler sayfasını alsam gotursem kampanyadan yararlanabılıyormuyum acaba bılgısı tecrubesı olan yazarsa sevınırım