Muayeneden geçemedim. Arka servis freni etkisi kabul edilebilir düzeyde değil

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan corsabb
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kendi aracımda osram night breaker Unlimited h7 kullanıyorum çok memlunum eskiden kör gibi gidiyorrmusum :maden: onu öneririm h4 modelini alabilirsiniz 45 tl takım fiyatı olmalı.

Abi bu ampulü ne kadar zamandır kullanıyorsun ?

Zaten okumuşsundur ama başkaları da okusun diye yazıyorum :) Motoru çalıştırdıktan sonra farları açmanı stop ettirmeden önce kapatmanı tavsiye ederim :)

Eyvallah abim zaten ben opele küstüm hehe daha ona 98 oktan benzin neyim almam hehe

95 oktan benzin bizim arabaların neyine yetmiyor ki? Sırf sana inat piyasada en ucuz LPG nerede varsa oradan LPG alıyorum, garibim gene de gıkını çıkarmıyor. Sen Kara Belma'ya çok yüz veriyorsun, önce şımartıyorsun ondan sonra da şikayet ediyorsun, o kadar yüz verme, her dediğini yapma. ;)

95 oktan benzin bizim arabaların neyine yetmiyor ki? Sırf sana inat piyasada en ucuz LPG nerede varsa oradan LPG alıyorum, garibim gene de gıkını çıkarmıyor. Sen Kara Belma'ya çok yüz veriyorsun, önce şımartıyorsun ondan sonra da şikayet ediyorsun, o kadar yüz verme, her dediğini yapma. ;)

Hehe iki aydır ne gaz ne benzin hiç bir şey almadım hehe sanırım yirmi gün oldu daire otoparkında yatıyor çalıştırmadım bile inşallah süresi dolsa da bende bir sıfır araç alsam hehe

Yakında namussuzun aküsü de bitmiş dersin :)

Abi bu ampulü ne kadar zamandır kullanıyorsun ?

Zaten okumuşsundur ama başkaları da okusun diye yazıyorum :) Motoru çalıştırdıktan sonra farları açmanı stop ettirmeden önce kapatmanı tavsiye ederim :)

Merhaba muzaffer (: Dediğin gibi kullanıyorum zaten 2 sene yi geçti ilk çıktığı zaman aldım 86 tl gibi fiyata. Şimdi epey düşmüş.

Merhaba muzaffer (: Dediğin gibi kullanıyorum zaten 2 sene yi geçti ilk çıktığı zaman aldım 86 tl gibi fiyata. Şimdi epey düşmüş.
Ben de ilkini birkaç sene evvel 95 TL ye almıştım, bu sene 75 TL ye aldım.

Geri