Mugen Tip Cam Rüzgarlığı

arkadaşlar yanlış anlamayın ama mugen in ne işi var opelde:D

arkadaşlar yanlış anlamayın ama mugen in ne işi var opelde:D

yaa yok tamam da hondakiler gibi biraz daha şekilli olsun istedik tabir içinde mugen dedik.yoksa perflex diye bir marka daha var galiba ama bence o çok uyduruk.en azından arabayla uyumlu olsun istiyorum ben

yaa yok tamam da hondakiler gibi biraz daha şekilli olsun istedik tabir içinde mugen dedik.yoksa perflex diye bir marka daha var galiba ama bence o çok uyduruk.en azından arabayla uyumlu olsun istiyorum ben
perfleksi ben corsa d ye uyguladım.alınganlık yapmayacağım da uyduruk derken ne kastettin? yani araca uyumlu zaten üretilen model.uyumsuz olsa nasıl montaj yapılır?
ha farklı olsun şekil değişik olsun derseniz anlarım.ama mesela mugen style cam rüzgarlığını opel astra için yapsalar ve biz de alıp taksak kelebek gibi durmaz mı? hondanın çizgilerine çok uyan bir yapı o sonuçta.astrada aynı etkiyi vermez diye düşünüyorum.

oktay abi ön arka takım mı ?

gidip görecegim yerlerine sem tunıng mustafaya bılgı verırım burada

ben gittigidiyor ilanından mesaj attım stoklarında varmış. Ama görmedende almak istemiyorum kalitesi nasıldır ve araç üstünde kötü durmasından korkuyorum. Siz eğer gidip görürseniz fikirleriniz benim için önemli ona göre sipariş geçeceğim.

Bu ürünlerden arkadaşım aldı cama geçmeli bire bir uyumlu marka olarak bilmiyorum ürünü..Aldık taktık 10 numara oturdu ama camı tam kapatıyorsun bu ürün sıkıştırıyor cam bunu engel kabul ediyor ve otomatik tekrar aşağıya iniyor. Belki bize hatalı ürün denk geldi bilemicem ama sonra çift taraflı bant ile dıştan yapıştırdık oda kelebek misali durdu söktük attık.. Kullanan yorumları daha çok işe yarıyacaktır motajı konusunda özellikle..Benimde düşündüğüm bir üründü ama arkadaşımın yaşadığından sonra vaz geçtim acıkcası..

Önlerde kaporta ile cam fitili arasına geçmeli olanından kullanıyorum, 4 yıldır bir sorun yaşamadım.

adszju.jpg

bugün sedan bir astra H de gördüm.Mugenin honda için yaptığı modelin aynısı ama marka olarak mugen değildir diye düşünüyorum.yalnız şekil olarak aynı ve aracın renginden midir bilemem gayet güzel olmuştu.

Geri