Müsayit olmayınca telefon açmama.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MERKEZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Telefonu sessize almalımı kapatmalımı

• Sessize almalı

Oy: 41 57.7%
  • Yüzüne kapatmalı

Oy: 30 42.3%

• Kullanılan toplam oy
    71

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir numarayı aradığımda ne olursa olsun telefonu yüzüme meşkule verilinçe çok sinirleniyorum. Hatta işlerim aksasa bile o telefon numarası bana geri dönüş yapmazsa bir daha aramıyorum.

Bense telefonu açamıyacak gibi müsayit olmayınca telefonun sessiz tuşuna basıp müsayit olduğumda geri dönüş yapıyorum.

Geçen bir arkadaşım bana isyan etti telefonu açmıyacaksan yüzüme kapat dedi. Bende kapatmam aynı durum bana yapılınca çok sinirleniyorum hatta terbiyesizlik olarak nitelendiriyorum dedim. Ben dedim normali bu yapılması gereken benim davranışım o da kendi davranışını savundu. anket sonucu benim davranışım gibi çıkarsa anketi arkadaşıma yedirecem yok olmazsa hiç ses çıkartmam :D

bende açmam:D öyle çalar durur yada sessize alırım:) sonra aklım eserse ararım:D

meşgule çevirmeli karşı taraf o sayede müsait olmadığınızı anlar.aksi takdirde açmadığınız için endişelene bilir.

valla duruma göre değişir. zaten önemli bir işim varsa ve motive olmam gerekiyorsa telefon sessizde titreşimdedir ki bu durumda reddederim ama işim bitince kesin ararım. eğer çok önemli bir işim yoksa çalar çalar susar ama o zaman tekrar aramam karşının bir daha aramasını beklerim.

valla duruma göre değişir. Zaten önemli bir işim varsa ve motive olmam gerekiyorsa telefon sessizde titreşimdedir ki bu durumda reddederim ama işim bitince kesin ararım. Eğer çok önemli bir işim yoksa çalar çalar susar ama o zaman tekrar aramam karşının bir daha aramasını beklerim.
bende aynisini yapiyorum

Duruma göre değişir. Konuşmak istemiyorsam açmam çalar susar ama sonra ararım mesele neymiş. Gerçekten işim varsa meşgule çeviririm.

Arayan kişiye göre değişir:D Bende meşgule atmam. Sessize alırım. Ama ne kadar doğru bilmiyorum. Karşınızda ki meraklanabilir.

ben musaid olmadıgımda yada konusmak istemedigimde yada numarayı tanımadıgımda sessize alırım ısrarla arıyorsa ben de ısrarla sessize alırım pes eden karsı taraf olur :)

acana kadar ararım mesgul olsam bıle musaıt deyılım derım ararım derım bır sey derım ama sonunda o telefon acılır ya adam kaza yapmıstır bır ıs gelmıstır mantıklı dusunmek gerek

bende her halukarda telefonu açar sonra ararım derim..ben aynı durumda kalır karşı taraf telefonu açmaz veya kapatırsa olgun karşılar gün içinde aramasını beklerim aramazsada ertesi gün telefon defterinden silerim

Geri