mutluyum ilk opelimi aldım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan surgeon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

surgeon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese selamlar. fiattan sonra opele gecme ayrıcalığını yaşıyorum her ne kadar model olarak geriye gitsemde 1998 cd opel vectra otm. kullanmak süper gücü hissetmek güzel. herkese selamlar görüşmek dileğiyle.

hayırlı olsun,
model takıntısını hiç anlamam ben, bana saçma gelir,
sıfır palio ya bineceğime 2000 astra ya binerim kesinlikle, samimi söylüyorum,
model olarak geri gitsen de artık arabaya biniyorsun o yüzden hayırlı olsun, takılma öyle şeylere, güle güle kullan... :):)

bu arada üye arşivi bölümünde tanıtım yapma zorunluluğu var yeni üyeler için...

Kazasız belasız, en güzel dileklerimle

japon grubundan geçince de konfor farkı hissediliyor opelde.hayırlı olsun.güzel araba..

herkese selamlar. fiattan sonra opele gecme ayrıcalığını yaşıyorum her ne kadar model olarak geriye gitsemde 1998 cd opel vectra otm. kullanmak süper gücü hissetmek güzel. herkese selamlar görüşmek dileğiyle.

hayırlı olsun bende 99 model paliom vardı. Eşşeğe bindiğim Opelimi alınca anladım :)

Hoşgeldiniz hayırlı olsun,bende kuş serisinden geçtim opele ama hemen kötülemeyelim eski araçlarımızı ilerde bigün muhtaç kalabiliriz bir fiata :)

Hoşgeldiniz hayırlı olsun,bende kuş serisinden geçtim opele ama hemen kötülemeyelim eski araçlarımızı ilerde bigün muhtaç kalabiliriz bir fiata :)
ben de dahil kimse kötülemedi ki fiat ı,
yani o niyetle en azından, arada dağlar kadar fark olduğunu zaten sen de farkedenlerdensin, vurgulanmak istenen oydu, model yılı ile ilgili yani...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri