Nasil olmuş arkadaşlar..!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan by_asii
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
03052011299.jpg
03052011300.jpg
03052011301.jpg
03052011303.jpg

bağzı arkadaşlarım diyordiki farkedilmez diye bunu göremeyenler şöför olmaz raporu alsınlarderim
sonkez de arkadaşım o kadar güzel konuşmussun birde sen yapta bize paylaş bende yorumlarımı yapıyım
birde gtlerde o fabrika çıkışı olur çitaların rengi öğrene bilirsin
yapılan iş hiç bir zaman kötü olmaz fikirler farklı zevk meseleri
saygılarımla

bağzı arkadaşlarım diyordiki farkedilmez diye bunu göremeyenler şöför olmaz raporu alsınlarderim
sonkez de arkadaşım o kadar güzel konuşmussun birde sen yapta bize paylaş bende yorumlarımı yapıyım
saygılarımla

bende fatih arkadaşıma katılıyorum bence aydınlatma oranı gayet iyi normal ampüller bile böle aydınlatıyosa xenonla iyi görüş sağlarım heralde bende.. bence aracın çok güzel herkezin zevk meselesi ben beğeniyorum sen beğeniyosun başkası beğenmez kulak asma en önemlisi emeğin var varsın kötü veya iyi olsun ama sonuna kadar maşşlahı hakediyosun allh kza bela vermesin dostum =)

eline sağlık çok tatlı olmuş kazasız belasız sürüşler....

allah razı olsun arkadaşlarım vectra b lere yakışıyor sizde yapın değişiklik olsun

saygılarımla

hem olumlu olumsuz yorum yap diyorsun, hem de gelen olumsuz yorumda yok sen yap da görelim diyorsun. madem olumsuz yorumlara kapalısın yorum yapın demiyeceksin o zaman. böyle bi üslup yok... :(:(

sislerdede varki

Geri