navigasyonu tesisata bağlama

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Vectrali
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar navigasyon almak istiyorum ama bunuda aracımın tesisatına bağlamak istiyorum ve maalesef teybimin aux cıkısı yok.bi cd changer cıkışı var bide sd kart girişi var sizce bu aleti tesisatıma bağlamam mümkün mü?

navigasyonu neden bağlamak istiyorsun tesisata? yani amaç nedir ona göre fikir verelim.

ya ben double -din lerde ki gibi klip izleyip müziğinide tesisattan dinlemek istiyorum...

navigasyonun 3,5 mm çıkışı var sanırım.kulaklık çıkışı.ama teybin aux girişi yoksa bağlantıyı da unut.teybin marka ve modeli nedir? kasanın arkasında belki çıkış olabilir.kontrol etmek lazım.
işi bilen bir elektronikçi aux çıkışı olmasa bile bağlantı için 3,5 mm çıkış takabilir.

şık cihaz.bence iş bilen bir elektronikçi anakart üzerinden aux çıkışı yapar buna.

jvc kd-lh 915 aux cıkışı maalesef yok.

iyi bir eloktronikci yapar.

bendede yoktu aux yaptırdım.

teybin tuner aux cd olanlar daha rahat yapılıyor eger yoksa tuner girişinden auxun karsılıkları baglıyo auxa bişey baglarsan tuner iptal oluyor auxu sökünce tuner tekarar devrede(bendeki tuner üzerinden baglandı)

teybimi cok seviyorum söktürüpte birşey ekletmem...bazı navigasyonlarda fm transmitter özelliği var bu özellik klip izlerkende radyo frekansıyla uyuşsa teybe cok hoş olacak...

merhaba,ben piranha leon kullanıyorum fm transmitter iyi çalışıyor.boş frekans bulup sesi cızırtızıs alabilirsiniz.ama ses kalitesi mükemmel değil.corsa da kaset olduğu için ordan giriş yapıyorum daha kaliteli ses alıyorum.

Geri