Navimaster (ELEKTROTAİN) multimedya cihazı tanıtımı..

Ynt: Navimaster (ELEKTROTAİN) multimedya cihazı tanıtımı..

astraxion link' Alıntı:
arkadaşlar merhaba
geçen gün navimaster ile kötü bir tecrübem oldu. firmayı aradım elektrotain modeli ne zaman gelir diye sordum bugün yarın bekliyoruz dediler neyse perşembe günü aradılar cihaz geldi diye. cuma günü montaja gittim. ekran takıldı tabi ben büyük bir hevesle beklerken emre arkadaşımızın navimaster'ıyla yakından uzaktan alakası olmadığını gördüm. iş bitince emrenin videoyu gösterdim. elektrotain'in iki versiyonu var dediler. emre arkadaşımızın cihazında ekranla birlikte teybinin de değiştiğini söylediler. o kadar taktık çözüm bulalım dedim. firma da 2 ay sonra yeni cihaz gelince bunu söker onu takarız dediler. onu da kabul ettim. fakat bu sefer ödeme kısmında sıkıntı oldu. kredi kartında 2500tl limit olmasına rağmen bir türlü işlem yapılamadı. pos cihazları kartı yandan çekemiyor kart no güvenlik no son kullanma tarihi şifre herşeyi tek tek girmenin de etkisi olabilir. banka da kartınız şu an güncelleniyor diyince araca takılan ekranı tekrar söktürdüm ve 100 tl montaj demontaj ücreti ödeyip çıktım

herşeyde bir hayır var derler. zaten ekrana her komut verdiğinizde ekranın altından cd 300deki gibi 2 satırlık bir ekran sürekli çıkıyordu. anlayacağınız burunsuz çocuğum olmak üzereydi.

bu arada navimaster'daki kişileri kandırma dolandırıcılık vs hiçbir suçla suçlamıyorum işini yapmaya çalışan iyi insanlar. 2 ay sonra cihaz gelirse yine onlardan taktırmayı düşünüyorum. taktıracak arkadaşlara da tek tavsiyem Emre arkadaşımızın videosunu izletip bu cihazdan istiyorum demenizdir.

saygılarımla...

Bilgilendirme icin tesekkurler,direksiyon kumandasi butun komutlari yerine getirebiliyormua

Kasım Çınar link' Alıntı:
Bilgilendirme icin tesekkurler,direksiyon kumandasi butun komutlari yerine getirebiliyormua

evet taktıkları ekran direksiyondaki tuşlarla uyumluydu. ayrıca ekran'ın bluetooth'u da çok güzel çalışıyordu.
ama ekrana bağlı kalması can sıkıcı bir durum.

astraxion link' Alıntı:
evet taktıkları ekran direksiyondaki tuşlarla uyumluydu. ayrıca ekran'ın bluetooth'u da çok güzel çalışıyordu.
ama ekrana bağlı kalması can sıkıcı bir durum.

Ekrana bagli kalmasi derken

Kasım Çınar link' Alıntı:
Ekrana bagli kalmasi derken

teybe herhangi bir komut verdiğinizde bizim tek satırlık eski ekran, yeni ekranın alt kısmında siyah zemin olarak çıkıp 3 saniye sonra kayboluyor.

astraxion link' Alıntı:
teybe herhangi bir komut verdiğinizde bizim tek satırlık eski ekran, yeni ekranın alt kısmında siyah zemin olarak çıkıp 3 saniye sonra kayboluyor.

Peki menuler gorsel olarak emreninkinden farklimiydi

yav arkadaş şu navi olayı öyle bilmeceye döndü ki !!! Bi eski navimaster var bi emrenin taktırdığı elekrotain var bir de şimdi onun iki modeli mi var anlamadım. Emre arkadaşımın hem videosunu izledim hem de aracında bizzat gidip gördüm. Son derece uyyumlu ve güzel görünüyordu. Teknik olarak anlamıyorum. Ancak gördüğüm kadarıyla aracın direksiyonundaki tüm tuşlarla uyumlu ve görselliği de son derece iyiydi. Şubat ayının ortaları gibiydi satıcı ile görüştüğümde telefonla ve şu an bu modelin elinde olmadığı diğerinin var olduğunu söyledi. Ve teknik oalrak da ikisi arasındaki farkı anlattı ama ne o zaman ne de şimdi ne fark olduğunu anlamış değilim. önemli olan araca tam uyumlu olamsı, navigasyonun düzgün çalışması, geri görüş kamerasının iş görmesi. Ancak anlamadım ki tek satırlık eski ekranın ne işi var navi ekranında veya emreninkinde böyle bir durum var mı? Emre bu işlerden en azından benden iyi anlıyor ve söylüyor. Diğer navimasterin araca tam uyumlu olmadığını bunun ise ne dedi aracın alt yapısı ile beraber değiştiğini dolayısyla entegre bir cihaz olduğunu söyledi ve memnun. İşin kötü yanı elektrotain değip diğer versiyonunu takıp sonra da bu değilmiş olayına düşüp tekrar değiştirmek zorunda kalmak.

Şimdi arkadşalr Muratın taktırdıgı bence navımaster olan cıhaz yanı Yavuz un Mert ın aracına takılan sadece ekran degısıyor ve eskı aractakı gıbı ekranda bır goruntu cıkıyor radyo vs aracın orjınalını kullandıgı ıcın benım cıhazda sıstem ana unıte ıle degıstıgı ıcın hersey cıhaza ozel aracın hıcbırseyını kullnmıyor kendısı araca entegre edıyor ve sankı orjınal cıhaz takılı gıbı her ısı yapıyor yanı navı 600 neyse buda o cd calarından dvd falan okuyor degsıtıgı ıcın yanı o cıhaz navımaster benım kı elektrotaın ıkısı farklı herseyıyle

Hay sağol Emre Bey, sen daha iyi biliyorsun ve çok da güzel anlatmışsın. Ancak firmanın da bu Emreninkinden deyip takması ve çıkardıktan sonra da montaj ücreti alması iyi olmamış. Neyse ticaret bu bazen oluyor işte.

harunhoca link' Alıntı:
Hay sağol Emre Bey, sen daha iyi biliyorsun ve çok da güzel anlatmışsın. Ancak firmanın da bu Emreninkinden deyip takması ve çıkardıktan sonra da montaj ücreti alması iyi olmamış. Neyse ticaret bu bazen oluyor işte.

aslında montaj ücreti istemediler sadece mimikleriyle belli ettiler

bende hiç konusu açılmasın diye 100 lira ödedim. sonuçta birçok kişi oradan gelecek cihazı bekliyor  ;)

astraxion link' Alıntı:
aslında montaj ücreti istemediler sadece mimikleriyle belli ettiler

bende hiç konusu açılmasın diye 100 lira ödedim. sonuçta birçok kişi oradan gelecek cihazı bekliyor  ;)

Evet bende elektrotain bekleyenlerdenim

Geri