Nazar Değdirdiniz Sonunda Arabama

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonunda çevirmeye girdim ve cam filmleri yüzünden ceza yedim 166 indirimli 108 lira sadece bununla kalmayip aracım trafikten geçici olarak men edildi elime bes gün geçerli izin kağıdı verildi bende hemen filmleri söküp trafik şube mudurlugune Gittim aracımin menini kaldirttim cezayida yarın odeyecegim siz siz olun arabanıza film taktirmayin ben yandım siz yanmayın . Bundan sonrada bunlara bir kuruşumu vermeyecegim , çevirmeye girmeyecegim , gerçekten inat ettim . Kessinler ceza kesebilirlerse millet filmi geziyor belalisi bizi buluyor ...

Son düzenleme:

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
millet filmi geziyor belalisi bizi buluyor derken? geçmiş olsun kardes,ilk çevirmede aracın trafikten men edilmez aslında,ikinci yakalanmada men olur.2.sindede 7 gün izin verilir,o süre içinde film egzoz vs halletmez trafik şubeye gitmezsen aracı yakaladıkları yerde otoparka çekiyolar.Orda filmleri söküyolar zaten :D Ben gitmedim 1.5 sene sonra yakalanmıstım :D Gerçi hoş her sene 3 kere felan trafikten men oluyorum :D daha ocağın başında filimden yedim cezayı,men değil arac fakat bidaki çevirmede men :D

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Yokmu cevap yazacak baba yiğit

Sinirini çıkaracak, çatacak birilerini arıyorsan doğru adres burası değil...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
millet filmi geziyor belalisi bizi buluyor derken? geçmiş olsun kardes,ilk çevirmede aracın trafikten men edilmez aslında,ikinci yakalanmada men olur.2.sindede 7 gün izin verilir,o süre içinde film egzoz vs halletmez trafik şubeye gitmezsen aracı yakaladıkları yerde otoparka çekiyolar.Orda filmleri söküyolar zaten :D Ben gitmedim 1.5 sene sonra yakalanmıstım :D Gerçi hoş her sene 3 kere felan trafikten men oluyorum :D daha ocağın başında filimden yedim cezayı,men değil arac fakat bidaki çevirmede men :D

Benim filmden ilk cezam ama beni direk men ettiler !

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
30-b veya 31-b olması lazım,nettende bakabilirsin googleden aratıp,ilk ceza ihtar sayılır,sonraki ceza menle sonuclanır ;) ters polise çatmıssın kardes :D

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sinirini çıkaracak, çatacak birilerini arıyorsan doğru adres burası değil...

Sinirim size değil milyonlarca cam filmli araçlara ceza kesmeyip bana ceza kesenlere !

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu 3m vizeden geçen cam filmi diye bi olay, var bu doğrumudur, ben hiç arabayı vizeye götürmedim ama film yaptırırken hem bu filmi tercih ettim, satış için söylenen bir masal mı bu, yoksa gerçekten 3m'in vizeden geçen filmi varmıdır?

ayrıca vizeden geciyorsa polis de ceza yazamaz değil mi yanlış yorumlamıyorum?

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
30-b veya 31-b olması lazım,nettende bakabilirsin googleden aratıp,ilk ceza ihtar sayılır,sonraki ceza menle sonuclanır ;) ters polise çatmıssın kardes :D

31-b yazıyor ceza kagidinda evet göbekli ters bi polise denk geldim ama bundan sonra görürler bir kurusumu bile veren ne olsun