ne alaka ???

Fır@t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar geçici bi süre hizmetimiz de olan aracımız :pon:
ne alaka Ford diyeceksiniz??? :hıh:
ne bilim esti işte paylaşayım istedim :)

s6302302fd6.jpg

s6302313mo3.jpg

s6302348va3.jpg

s6302282bx9.jpg

s6302345qi6.jpg

s6302341ub4.jpg

s6302371rv8.jpg

Focus 2.0 Sport Trend

Komple S.S. egzoz,Simota cai,Superchips 7.800rpm chip,
Koni Sertlik ayarlı Amortisör,AP yaylar,
BSA 17' krom,205/40/17 Marshall,
Hella Far ve Stop grubu,Texon 8000K Xenon'lar,
Komple Body kit,MOMO Direksiyon,Vites topuzu,Pedal seti ve El fren tutamağı,JSV Spor koltuklar,JSV 3'lü A Sütunu ve Devir saati vs vs vs...Modlu acık :rolleyes:

Geçiş döneminde denk geldi aldık,birazcık oynadık,keyif de veriyo gerçi ama aradığımızı bulunCa SATILIK sTandına çıkaRdımmm :)

Fotoğraflar ; Fırat ÇALHAN :alkis::rock:p

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazasız belasız kullanmak nasip etsin Fırat abi :) ama Sfi kadar tat veriyormu bakalım:D ama fordda iidir acaba aracın teknik özelliklerini yazabilirmisin fırat abi sana zahmet özlelliklerini merak etmişimdir bu çift kapılı focusların:) bide ARTI ve EKSİlerini şimdi sen arasındaki farkları daha rahat görüyorsundur :) bakalım bu vtec geçicekmi:D tekrar güle güle 1000 Fırat abi inaşallah aradağın araçla bir an önce karşılaşırsında onuda görmek nasip olur:good:

Fır@t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
performance olarak ST hayal SFI gerçek ;) geri kalan neredeyse herşey (konfor,dizayn,kullanım,yol tutuşu vs gibi özellikler daha iyi.Ama asla ve asla sfi'in yerini tutmuyooo ;)

ne vtec'i düzgün bi 1.6 ies içimizden geçer o bakımdan akıllı durup kimseye sataşmıyoruzZz.Sürat felakettir,karşıyızZz bu tür mevzulara :) :) :)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
performance olarak ST hayal SFI gerçek ;) geri kalan neredeyse herşey (konfor,dizayn,kullanım,yol tutuşu vs gibi özellikler daha iyi.Ama asla ve asla sfi'in yerini tutmuyooo ;)

ne vtec'i düzgün bi 1.6 ies içimizden geçer o bakımdan akıllı durup kimseye sataşmıyoruzZz.Sürat felakettir,karşıyızZz bu tür mevzulara :) :) :)
Tabi Fırat abi bizde karşıyız zaten kullandığım araçtanda belli oluyor tipik sedan aile arabası:) babama sölediğim klişe sözlerden birisidir:) ama abi demek konforda filan focus demekki daha ağır basıyo kullanımı gerçekten dahamı güzel ben dizel,benzinli fiesta kullandım ama bana açıkcası oyuncak gibi geldi:eek: ne biliyim yol tutuşuna onların laf yok hele testten başarıyla geçti :) alla alla o kadar zayıfmı bu araçlar Fırat abi 2.0 trendi duyunca açıkcası atladım:D dedim buda heralde sıkı bir makina die ama demek öle hee:( neyse o zaman asıl projeyi sırmı tutucan peki Fırat abi yoksa bi kaç kopya alalım opelmi yoksa daha bi başka markamı:)

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah kazasız belasız sürmeler mod yakışmış güle gğle kullanın...

Fır@t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabi Fırat abi bizde karşıyız zaten kullandığım araçtanda belli oluyor tipik sedan aile arabası:) babama sölediğim klişe sözlerden birisidir:) ama abi demek konforda filan focus demekki daha ağır basıyo kullanımı gerçekten dahamı güzel ben dizel,benzinli fiesta kullandım ama bana açıkcası oyuncak gibi geldi:eek: ne biliyim yol tutuşuna onların laf yok hele testten başarıyla geçti :) alla alla o kadar zayıfmı bu araçlar Fırat abi 2.0 trendi duyunca açıkcası atladım:D dedim buda heralde sıkı bir makina die ama demek öle hee:( neyse o zaman asıl projeyi sırmı tutucan peki Fırat abi yoksa bi kaç kopya alalım opelmi yoksa daha bi başka markamı:)

dikkatli oku yazdıklarımı,proje ve aracımız içinde zaten ;)

maşallah kazasız belasız sürmeler mod yakışmış güle gğle kullanın...

saolasın kardeşim...

Son düzenleme:

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel aletmiş Astra Bertone yakışır bunun üstüne sana...

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah focusum var diye söylemiyorum:) iyi kaçar bu:) :) çokta yakar:):)

Fır@t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel aletmiş Astra Bertone yakışır bunun üstüne sana...

yok Opel değil yeni proje ;)

sahibinden'de vardı bu.. güzel alet

aynen yeni koydum ilanı,tşkler...

saol Bahadır :eek:
maşallah focusum var diye söylemiyorum:) iyi kaçar bu:) :) çokta yakar:):)

ne çok iyi kaçıyo ne de çok yakıyo kardeş,Orta şekerli :)

Son düzenleme: