Ne kadar sigara içiyorsunuz?

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kendimde dahil olmak üzere eminimki çoğumuz sigara kullanıyoruz ..ve malesef ben günlük 1 PAKETE yakın içiyorum , çok zararlı olduğunu ve başıma bir iş açacağını da biliyorum,iğrenç birşey olduğunuda biliyorum ama bırakamıyorum..çoğu kez denedim ama olmadı benim zamanında spor hayatımı bile bu noktaladı.

sizler ne kadar içiyorsunuz ve ne zamana kadar içmeyi düşünüyorsunuz ??

ve aşağıdaki görüntüyü istemeyerek koyuyorum.. isteyen izlemesin..isteyen izlesin görsün..

http://www.youtube.com/watch?v=e5DCT8rN9fY&NR=1

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
0 paket:) kullanmıyorum ama babam günde 1 paket ıcıyor vede uzun 2000...

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kullanmıyorum,hiç içmedim içmeyi düşünmüyorum.İçmeyi bırakın içilen ortamda bile zorlanıyor,kokusuna tahammül edemiyorum...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kullanmıyorum,hiç içmedim içmeyi düşünmüyorum.İçmeyi bırakın içilen ortamda bile zorlanıyor,kokusuna tahammül edemiyorum...

aynen... ki suda var ıcılen ortamdan cıktıgımda oksurukten duramıyorum ıcen arkdaslar sole 3 5 gun ıcmese o sıgarayı sonra ıcen bı kısıyı koklasa nasıl koktuklarını anlarlar..... ya ac karnına ıcılır mı o sıgara bıde nefret edıyorum ıcenlerden hanı kızmayın ama kendınızı bı koklayın anlarsınız....
insan hiç kendı parası ıle rezıl olur mu ıste sıgara ıcenlerın hepsı bole....

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kadar iğrenç bi kokusu olduğunu bıraktıktan sonra daha iyi anladım şimdi sigara kokan birisini görünce afedersiniz tiksiniyorum :( başarabilirsiniz arkadaşlar 8 sene günde 1.5 paket içipte anında bıraktım sizlerde yapabilirsiniz

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallaha helal olsun arkadaşlar içmeyenlere...hiçde içmeyin bence çünkü başlaması bi dert bırakması ayrı bir dert...

herkese sigarasız sağlıklı günler..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Günde 10 tane kadar (ince tip) içiyorum. Çok zararlı olduğu için şimdiye kadar aç karnına hiç içmedim, sigara içmeyenlerin bulunduğu bir ortamda da içmemeye dikkat ediyorum. Hiç içmemek en güzeli.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Melankolikken çok içiyordum. Aşk meşk zamanları. 4 ay önce paketi çöpe fırlattım yüzüne bile bakmadım. Yanımda içildiğinde ortamdan kaçıyorum.