Necvox Destek

batatay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben de aynı sorunu yaşadım.
Rds, trafik vb bir sürü radyo ayarı var. Bu ayarları tek tek açıp kapayıp deneyerek sorunu çözmüştüm. android sürümü necvox firması güncelleme verirse güncellenebilir. Vereceklerini hiç sanmıyorum. Onun haricinde custom güncelleme yapan ya da custom romlar yükleyenler var ama pek tavsiye etmem. Android sürümünün yüksek olmasının güncel uygulama yükleyememe haricinde faydası yok. Android sürüm güncellemesi yapabilseniz bile cihazınız kasabilir. Eski haline döndüremeyebilirsiniz. Yükleme esnasında cihaz brick olabilir. Riske girmenizi tavsiye etmem...

Tesekkurler. Daha sonra Necvox sitesinden sorunun çözümünü buldum. Ekte.Ancak radyoda cızırtı hafif de olsa var ve kronik sorunmus bu markada neyse cok takilmayacagim. Android rom falan atmam servise soracagim gelin guncelleriz derlerse giderim.

Ekli dosyalar

• radyo_seyir_halinde_kanal_degistiriyorsa.pdf
    357.5 KB · Görüntüleme: 10

batatay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Burda bircok soru cevap var.

F

fatih1915

Bilgi Girilmemiş
Merhaba;

2013 astramda marka modelini bulamadığım bir multimedya takılı :) Menüye girdiğimde D200N MAIN8972 gibi bilgilere eriştim.. Amacım youtube'dan indiriğim MP4 formatındaki videoları usb bellekten izleyememem ve buna karşılık hangi formattaki videoları usb bellekten izleyebilir durumda olduğumu öğrenmek.. Oğlum arabada çizgifilm izlemeyi seviyor :) yardımınızı rica ederim.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Burdaki videoyu kendim hazırladım...Videodaki formatlar büyük bir ihtimal çalışır...Videodaki programı indirip daha yüksek çözünürlükleri deneme yanılma yapabilirsin ama format dediğim gibi olmalı...