Necvox Opel Multimedia Sistemleri

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam 3m çift taraflı bant diyorum başkada birşey demiyorum :)

askinnaydogan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@necvoxsocial Hocam merhaba, 2015 astra j aracımı yeni aldım üzerinde necvox marka multimedya sistemi var fakat alırken dikkat etmemişim üzerinde micro sd kart yok ve navigasyon kullanılamıyor. Tüm kitapcıkları olmasına rağmen üzerinde herhangi bir model yazısı olmadığından naviextras sitesinden sd kart yada uygulama talep edemiyorum, bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Mail adresim askinnaydogan@gmail.com

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
@necvoxsocial Hocam merhaba, 2015 astra j aracımı yeni aldım üzerinde necvox marka multimedya sistemi var fakat alırken dikkat etmemişim üzerinde micro sd kart yok ve navigasyon kullanılamıyor. Tüm kitapcıkları olmasına rağmen üzerinde herhangi bir model yazısı olmadığından naviextras sitesinden sd kart yada uygulama talep edemiyorum, bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Mail adresim askinnaydogan@gmail.com

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Malesef @necvoxsocial uzun zamandır sitemizden destek vermiyor. Normal bir sd kart satın alınız Fat32 olarak formatlayıp İgo wince sürümünü arayıp internetten indirdiğiniz dosyayı sd kart içersine yükleyin. Normal şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz bu sayede hocam.

herdemalperen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilindiği üzere bir çoğumuz Aracımızın mevcut Ses ve Media sistemini başarılı bulmayıp farklı arayışlara girmekteyiz.

Esse Grubunun biz Opelciler için ürettiği komplike Multimedia ürünleri bulunmaktadır. dört dörtlük olmasalarda hatırı sayılır derecede Ses performansı, farklı araçları barındırma ve görsel açıdan işlevselliği tartışılmaz cihazlardır.

***BU KONU ALTINDA NECVOX İLE İLĞİLİ İZLENİM TESPİT VE SORUNLARINIZI PAYLAŞABİLİRSİNİZ.***

Buradan Necvox & Opel ürünleri Resmi Sitesine Ulaşabilirsiniz.

Ben burada Benim Astram için kullandığım ve çok tavsiye ettiğim NECVOX DVN -P 1033 OPEL ASTRA J PLATİNUM NAVİGASYONLU MULTİMEDYA cihazı ile ilgili video ve özelliklerini içeren bir yazıyı paylaşıyorum.

NECVOX DVN -P 1033 OPEL ASTRA J PLATİNUM NAVİGASYONLU MULTİMEDYA
• 800*480 Çözünürlük, 1080 p HD Video okuyabilme ve 512 MB DDR Ram
• Yeni nesil Rds’li FM/AM radyo, 100 Kanal hafızası ve Parazit önleme teknolojisi
• PARROT Marka Bluetooth araç Kiti - İsim arama ve telefon rehberi fonksiyonu ile birlikte
• Bluetooth üzerinden telefondan müzik dinleyebilme özelliği
• 3G ve Wİ-Fİ ile internete bağlanabilme
• DVR ile görüntü kayıt ve sonradan izleyebilme fonksiyonu (Opsiyonel Necvox Kamera ile)
• VIRTUAL CD CHANGER (Dahili hafızaya 19 adet müzik CD’si kaydedebilme)
• USB, SD Kart ve HDD arasında dosya kopyalayabilme özelliği
• DVD, TV, AUX 1 ve AUX 2 üzerinden video kayıt
• 3 Bölge POP özelliği – PICTURE ON PICTURE
• Geliştirilmiş DUAL ZONE
• Dahili GPS Navigasyon, 3D Destekli ve dahili 4GB hafıza
• TMC Fonksiyonu (Opsiyonel)
• Harici dinamik mikrofon desteği
• USB 2.0 Bağlantısı ve HDD desteği
• SD Kart veya Mikro SD Kart okuyabilme
• Güçlendirilmiş dahili TV TUNER ve 1080 p HD Video okuma
• DVD/DivX/VCD/CD/MP3/MPEG4/CD-R/WMA/JPEG oynatma
• DSP – Digital Sound Processor le yüksek ve kaliteli ses
• 55W x 4 Ses çıkış gücü, 11 Değişik EQ modu
• Sub-woofer çıkısı ve harici amfi desteği
• 1 A/V Girişi (1 Video 2 Ses), 1 A/V Çıkısı (1 Video 2 Ses)
• Geri vites kamera bağlantısı
• Orjinal CANBUS, direksiyon kumandası ve kablo uyumlu
• OBD okuyabilme desteği le araç ayarlarını ekranda görebilme
• DVB-T Ready – Dijital Karasal Yayın Desteği (Opsiyonel)
• Dünya saatleri, 4 farklı oyun seçeneği
• Araca uygun tuş ışığı rengi değiştirebilme özelliği
• Standby modunda saat tarih göstergesi
• SD Kart ile kolay güncellenebilme özelliği
• 2 Farklı ana menü seçeneği

<<<ÜRÜN İNCELEME VİDEOSU>>>

2018 Nisan ayında aldığım astra Ka kasa aracım blutut tanımlı halde iken şuanda tanımyor yardımcı olabilirmisiniz 05327964665

Ov3rlord

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba, opel askta K 2017 aracımda necvox 1124 modeli bulunuyor. Çoğu zaman müzik çalarken kalite birden bire düşüyor. Bazen tamamen ses kesiliyor sonra yeniden düzeliyor. Sanki canı isteyince çalışıyormuş gibi. Apple desteği olmadığı gibi telefonu ekrana yansıtamıyorum. Çalışmıyor. Forumda çoğu arkadaş bu tür sorunlar ile karşılaşmış. Yazılım nedeniyle olduğu söylenmiş. Ben necvox u aradığımda bir muhattap bulamadım

Ov3rlord

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu kadar rezil bir sistem hiç bir zaman kullanmadım. Yine bozuldu. Bazen çalışıyor Bazen çalışmıyor. Günü kurtarmak için yapılmış bir sistem. Ne ilgili var ne de servis. Yazıklar olsun. Bir sistem yaparsın çalışır. Ufak tefek şeyler göz ardı edilir ama şarkı çalmaktan aciz bir sistem! Ayıptır artık bu necvox sistemlerine bir el atın birşeyler yapın!

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu kadar rezil bir sistem hiç bir zaman kullanmadım. Yine bozuldu. Bazen çalışıyor Bazen çalışmıyor. Günü kurtarmak için yapılmış bir sistem. Ne ilgili var ne de servis. Yazıklar olsun. Bir sistem yaparsın çalışır. Ufak tefek şeyler göz ardı edilir ama şarkı çalmaktan aciz bir sistem! Ayıptır artık bu necvox sistemlerine bir el atın birşeyler yapın!

Sıkıntı yaşamanıza çok üzüldüm. Aracımı ilk aldığımda necvox platinium taktırdım serviste. 1 yıl sonra cihaz kililendi, açılmadı, servise gönderdik, yenisiyle değiştirdiler. Sonra androidli olan modeli aldım, eski cihazımla gayet makul bir fiyatla takas ettiler. Ben de aksine servisin ilgisinden memnun olduğum için necvox aldım tekrar. Eğer cihazı aracı aldığınız servis taktıysa, arkasında durması gerekir. Ben değişim yaptığımda burdaki opel servisi aracılığıyla gönderdim, hemen cihazın yenisini gönderdiler. Piyasadaki markalı cihazların aslında hepsi aynı, çinden alıp kendi marka ve yazılımlarını yüklüyorlar. Naçizane tavsiyem, eğer cihazı opel servisinde taktırdıysanız, servise bu konuda baskı yapmanız. Onlar firma ile direk temas kurabiliyorlar..

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Ov3rlord

bagurel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel bayiden 2. el Opel Astra J 1.4 Turbo 140hp araç satın aldım. Üzerinde Necvox New Black Edition multimedya sistemi var. Almadan önce aracı incelerken MirrorLink özelliğini de gösterdiler. Hem Android hem de iPhone USB bağlantı seçenekleri var. Benim iPhone SE, kızımın da MirrorLink destekleyen Samsung A5 telefonu var. Ancak aracı satın aldıktan sonra neyi denediysem iPhone ve Samsung'u MirrorLink ile eşleyemedim. Bu sorunumu kime anlattıysam, "boşuna uğraşma, işe yaramıyor" cevabı aldım.

Yaptığım iş basit:
Telefonu (iPhone veya Samsung) ilgili USB kablosuyla Necvox'a bağlıyorum (Samsung'ta USB Debugging seçeneğini aktif ediyorum).
Necvox'un MirrorLink bölümünden Android veya iPhone USB seçeneğine giriyorum.
Telefonda Kişisel Erişim Noktası veya APN özelliğini aktif hale getiriyorum (Necvox telefona Hotspot üzerinden bağlansın diye)
iPhone'da paylaşım yapmak istediğimde ekrana gelen EC-Mirror seçeneği hiçbir şekilde çalışmıyor, bağlantı kuramıyor. Samsung'ta da benzer durum var.

Aracı satın aldığımdan beri 15-20 kez denedim, farklı farklı yollar araştırdım. Bu arada, 30 yıl bilgisayar sektöründe çalışıp emekli olmuş biriyim, mutlaka çözerim dedim. Ama olmadı. Uluslararası bir ürün olmadığından Internet'te araştırıp çözüm de bulamıyorsunuz, işiniz Allah'a kalmış!

Asla Necvox'ta bu tür özellikler var diye satın almayın.

Ov3rlord

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servise ilgili sorunlar ile yeniden başvurdum yaklaşık 2 ay önce ürünü komple değiştirdiler. Ancak yeniden aynı sorunları yaşıyorum. Ciddi şekilde arabadan da soğumuş durumdayım. Özellikle sesin çıkmama sorunu ile ne zaman karşı karşıya kalacağımı bilemediğim için cep telefonu görüşmeleri ciddi sorunlara neden olabiliyor. Herkesin bu konuda dikkatli olmasını temenni ederim. Ayrıca servise düzenli olarak bozuk ve çalışmayan bu ürünlere yönelik video çekip göndermeme rağmen artık geri dönüş yapmayı da kestiler. Böyle bir deneyim yaşattıkları için hepsine teşekkür ederim.