Necvox Platinium Edition Ses Sorunu

reay_16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selamün aleyküm öncelikle aramıza yeni katıldım cihazımda navigasyon ve video da ses gelmiyor .USB veya SD karttan müzik dinlerken de ses gelmiyor .ancak radyo Bluetooth ve DVD oynatıcı geliyor .önceden arasira olurdu .şimdi sürekli hale geldi .isimden dolayı pek servise gidemiyorum .sizce sıkıntı nedir yazimlami alakalı yok donanımla mı? Hepinize şimdiden teşekkürler..

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
@necvoxsocial hocam konuya davetlisiniz. Sizin uzmanlık alanınız :)

• Beğen
Tepkiler: necvoxsocial

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Arkadaşlar selamün aleyküm öncelikle aramıza yeni katıldım cihazımda navigasyon ve video da ses gelmiyor .USB veya SD karttan müzik dinlerken de ses gelmiyor .ancak radyo Bluetooth ve DVD oynatıcı geliyor .önceden arasira olurdu .şimdi sürekli hale geldi .isimden dolayı pek servise gidemiyorum .sizce sıkıntı nedir yazimlami alakalı yok donanımla mı? Hepinize şimdiden teşekkürler..

Merhabalar ; Cihazınızın konuyla alakalı olarak teknik servisimize gelmesi gerekiyor. 0850 222 3773 numaralı hattan detaylı bilgi alabilirsiniz. https://necvox.com.tr/ContentPages.aspx?post=21 link üzerinden servislerimize ulaşabilirsiniz.