Necvox TV çekim kalitesi

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox TV çekim kalitesi

aloreis link' Alıntı:
Hocam , bu televizyonun ayarlarını nasıl yapıyoruz ? Bendede var  Necvox Platinum DVN-P 1033 DVD-HD ama tv hep karıncalar oynatıyor :) Bir türlü beceremedim ayarlarını. Yardımcı olursan çok sevinirim.

tv ayar menüsüne gelip mercek işaretine basılı tutun ve tarat deyin kanallar gelecektir. 1033 serisinde arama ayarı biraz saçma olmuş. normalde mercek işaretine tıklayınca araması gerek fakat öyle değil. yazdığım gibi yapın sevineceksiniz :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ethem Bozkurt link' Alıntı:
tv ayar menüsüne gelip mercek işaretine basılı tutun ve tarat deyin kanallar gelecektir. 1033 serisinde arama ayarı biraz saçma olmuş. normalde mercek işaretine tıklayınca araması gerek fakat öyle değil. yazdığım gibi yapın sevineceksiniz :)
Ethem abi her marka cihazda varmi peki

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Ethem abi her marka cihazda varmi peki

Orhan,mercek işareti her marka cihazda var...Gerçi bu soruyu Ethem kardeşimden önce davranıp yazdım ama,sanırım o da aynısını cevaplıyacaktır...

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cenko link' Alıntı:
Orhan,mercek işareti her marka cihazda var...Gerçi bu soruyu Ethem kardeşimden önce davranıp yazdım ama,sanırım o da aynısını cevaplıyacaktır...
Estagfirullah abi :)

Mercek var ama uzun basma islevi varmi abi her markada onu merak ettim yanlis anlatmisim :)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

cenko link' Alıntı:

abi benden önce davranmışsın :) sana aynen katılıyorum .

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ethem Bozkurt link' Alıntı:
abi benden önce davranmışsın :) sana aynen katılıyorum .

;)

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Estagfirullah abi :)

Mercek var ama uzun basma islevi varmi abi her markada onu merak ettim yanlis anlatmisim :)

Orhan uzun basma işi hemen hemen her markada var.İşletişim şekli aşağı yukarı aynı oldukları için hepsi birbirine benzer.(Madmax) Mustafa bu işlerden çok iyi anlar fakat uzun süre forumda göremiyoruz kendisini.Geçenlerde telefon açtım cvp veren olmadı,geri de dönmedi.Yurt dışındamı acaba senin bir bilgin varmı.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Navigasyon cihazında TV izlemek çok gerekli oluyor mu bilmiyorum. Belki park anında beklemek gerektiğinde lazım oluyordur, bence navigasyon cihazında TV kalitesi çok da önemli değil. Ama dediğiniz gibi varsa böyle bir özellik çalışıyor ve işini yapıyor olmalı kesinlikle, yoksa sinir bozar doğru.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cenko link' Alıntı:
Orhan uzun basma işi hemen hemen her markada var.İşletişim şekli aşağı yukarı aynı oldukları için hepsi birbirine benzer.(Madmax) Mustafa bu işlerden çok iyi anlar fakat uzun süre forumda göremiyoruz kendisini.Geçenlerde telefon açtım cvp veren olmadı,geri de dönmedi.Yurt dışındamı acaba senin bir bilgin varmı.
Bir fikrim yok bende msj atmıştım ama banada dönmedi abi işleri yoğun oluyor belirli dönemlerde herhalde iş dolayısı iledir

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Navigasyon cihazında TV izlemek çok gerekli oluyor mu bilmiyorum. Belki park anında beklemek gerektiğinde lazım oluyordur, bence navigasyon cihazında TV kalitesi çok da önemli değil. Ama dediğiniz gibi varsa böyle bir özellik çalışıyor ve işini yapıyor olmalı kesinlikle, yoksa sinir bozar doğru.
Yola erken çıkınca sabah haberlerini aracınızda görebilmek güzel oluyor harun bey :) Ama dediğiniz gibi bu özellik var ama iyi kullanışlı değil aracı ilk aldığımda denemiştim iyi çekmediğini görünce unuttum gitmişti :) Mücahit in yazısını görünce aklıma geldi