nedıyım bılemıyorumkıı gıttı butun arabanın boyası

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan metin_7
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam eve geldım dusa gırcemm tak arabanın alarmı ottu kosarak balkona gıttım bır tane borda araba sokagın kosesını donuyor bır ındım asagıya arabamın arka sol camurlugunun komple boyasını kaldırmıss kaportayı cızmıss boydan boyaa camurluk sımsıyah olmus yaaaa allah boyle serefsızlerın bın belasınıı versınnn ınsanlardan bıktım vallaha yaaa ınsan bıle gormekk ıstemıyorum eve gıdemez ınsallah serefsızzz arabamda boya dahı yoktuu yaaa sımdı boyamı yaptırcam ben yaa boyle serefsızlerı gordugum yerde gebertesım gelıyor ahh bı plkasaını alabılseydım yaa ınsallah eve gıdemeden tepe taklak olurda geberır bu akdar ofkelıyımmm kusuruma bakmayın:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Geçmiş olsun Metin bey bu tiplerin yüzünden aracımı daire çalıştım yerde bırakıyorum ve eve yürüyerek gidiyorum. Bir kere evin önüne bıraktım çamurluğu çizmişler. Bir daha da bırakmadım. Ne desek az kalır.

geçmiş olsun sizi anlıyorum benimde başıma gelmişti, aracınızı koyduğunuz yerde market banka vb işyerlerinin kamerası oluyor bazen bulunabiliyor baksanız vakit geçmeden iyi olur

yok hocamm yok bızım buralarda hıcbırsey yok yaa bıktım zatenn araban varsa otoparkın olucak arkadaslar mıllet mall salakk hele bu sahıncıler kartalcılar hepsı moron onlar yuzunden oluyorrr boylee yaaa allah bın belasını versın nedıyımmm

Geçmiş olsun ne desen ne yapsan sonuna kadar haklısın bunlara az bile arabamı satmadan önce benim başıma her Allahın günü geliyordu 2008 yılında 72.000 de arabayı aldım geçen hafta 82.000 de sattım düşün kullanmadım bile arabayı gel gör ama araba kapının önünde mahvoldu

bende satıyorum ıste butun gun gozum gıbı bakıyorumda amaa sakınan goze cop batar mısalıı yaa kıllıgınaamı oluyor anlamıyorumkıı ahh ulan ben gorcektım o adamı oracıga gomerdımmm allahıma kıtabımaa yaa ne bıcım serefsızlık bu yaaa eve gıdemez ınsallah

Geçmiş olsun.

Bende çevredeki güvenlik kameraları v.s. diye tavsiye verecektim konuyu açınca ama senin bu konuda da şansın yokmuş.Geçmiş olsun demekten başka hiç birşey gelmiyor elimizden.Çok kötü bir durum.

İnsan değilmiş... Adam olsa iner bi bakınır etrafa aracın sahibini sorar... Ya ehliyetsizdi, ya gençti, ya da beyin özürlüydü bu üç seçenekten biri... Benimde yaz başında Hyundai H100 panelvan arka sağ çamurluğu çizmiş, alt kattaki ekmekçi görmüş durdurmuş adamı, telefonunu falan alımştı sonra bana anlattı baktım bende pek hasar yok onun baya göçmüş boyası kalkmıştı dedi, seslenmedim artık... allahından bulsunlar... Geçmiş olsun kardeşim...

geçmiş olsun. Sakin kafa ile güzergahı birdaha gözden geçirmekte fayda var kıyı köşede bir kamera çıkabilir yada görgü tanığı

Geri