nedıyım bılemıyorumkıı gıttı butun arabanın boyası

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan metin_7
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yaa cıksa ne olcak hocam ya adam gelırmı yaptırmaya bu surucu kursları boyle onune gelene ehlıyet dagıtmaya devam ederse bugun bunu yaptırsak yrn dıger tarafa olucak sonra bızde boyasız araba arıyalım duralım al kafadan benım aracın degerı dustu sımdı ne dıyımki allahından bulsun

otoparkın olsada bisey olmuyo daha geçn bi o çocuğu girmisaynamı kırmıs ve kasıtlıolduğu belli

aracıma kımın carptıgını ogrendım hemen arka sokakta oturuyorr pıcın tekı kırmızı bır i30 kullanıyor nasıl sıkayet edebılırım yanı dırek soylersem ben oldugumu anlar aracıma daha kotu bırsey yapmasından korkuyorum nasıl bır onerınız var abılerım?

SAvcılığa gidip can ve mal güvenliğim olmadığından dolayı şikayet edemiyorum diye derdini anlat.

ben olsam silahı kafasına dayayıp kabul ettiririm de en iyisi polisle gidin aracınızın orasında onun boyası vardır olay yer gelip iki araçtanda boya örneği alır ve onun yaptığı ortaya çıkar

Eğer aracına carpan aracın o olduğuna emınsen önce plakasını ögren ardından aracını yerınden kaldırma doğruca karakola gıt durumu bıldır bır ekıp gelır ve görgü tespit tutanagı tutar bu işlemden sonra şüpheli aracın yerını polıse goster surucuyu bulur dogru karakola sonra ıfade vermeden sıkayetcı olmadan evvel aranızda trafık tespit tutanagı hazırlarsanız kolayca sorun cozulur hemen gıder aracını servıse verırsın
yok karsı taraf dıretıyorsa ış uzar sıkayetcı olacaksın ıfadenle o zaman gorgu tanıgı, kamera, esnaf fılan yokla karakola gotur ıfade versın bıraz surer aracını ıster yaptır makbuzu ver mahkemeye yada bekle mahkeme bılır kısı raporu ıle maddı hasara daır deger bıcer sonra yaptırırsın ancak bu yol uzun bır surec beklı bır yıl...

Son düzenleme:
Hiç bir şey olmaz.....Hakkımı arayayım derken pişman olursun... Gider gelirsin oraya buraya....Olan sana olur....O vuran arabanın sahibide en kötü verir sigortanın fotokopisini evde ossura ossura uyur...

öncelikle tam olarak o araba olduğundan eminmisiniz sonuçta sürttüğünü görmediniz sanırım ama eminseniz önce o arabayı uzaktan inceleyin bi ondada hasr varsa polisle çok rahat çözersiniz

Aynen Sakınan Göze Çöp ßatıyo Sakınmıcan Ya Hiç Düşünmüceksin ßundan Önceki Arabamı Sakındım 1 Metre Kaportayı içine Doru göçük gibi çizmişler motorsklet aynası gibi çizilmiş ti bu yeni aracımıda daha 1 aylık ken sıfır adamın teki geri geri çıkarken gözümün önünde arka tampona vurdu Adam Gidiyodu Cama vurdum durdurdum ßaktık bişey yok

Geri