neler oluyor anlamıyorum

banazlıkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün 29 ekim 2010 bundan tam 87 yıl önce Mustafa Kemal ATATÜRK bir millete özgürlüğünü hediye etmiş benliğini yeniden buldurmuş ve tüm muasır medeniyetler karşısında öne çıkmamız için sağlam temelleri atılmış TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ türk milletine hediye etmiştir.şuan bakıyorum Mustafa Kemal ATATÜRK,arkadaşları ve halkın kurduğu CUMHURİYET e saygısı kalmamış ATATÜRK ve İNKİLAPLARINI ANLAMAYAN bir nesil ufak ufak da olsa yetişmeye başlıyor.internette gezinirken gördüğüm çeşitli siteler ve forumlar da cumhuriyetin ne zaman kurulduğunu bilmeyen büyükbaşlar var.ATATÜRK e olan saygı yavaş yavaş da olsa azalmaya başlamış.öyle bir hale gelmişiz ki bu gururlu ve mutluluk yaşayacağımız 29 ekim cumhuriyet bayramını yok resepsiyona gidilecek mi gidilmeyecek yok asker katılmayacak yok gülben ergen protesto etmiş gibi saçma sapan polemiklerle kirletip günün anlamı ve önemini yavaş da olsa artık kaybetmeye başlıyoruz.inşallah ben yanılıyorumdur.YAŞASIN CUMHURİYET.YAŞASIN TÜRK MİLETİ

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ben söylencek söz bulamıyorum sız bana söz bırakmamışınız teşekkurler
ataturk14vh7.jpg

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ne yazıkkı söylediklerine katılıyorum.. Her geçen gün değerlerimiz kayboluyor.

banazlıkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar gerçekten bu konu gerçekten çok ciddi yanım da 17 yaşın da bir genç çalışıyor yanıma çağırdım bu yazıyı yazmadan önce sordum cumhuriyetimiz ne zaman ilan edildi diye bana cevabı bön bön bakmak oldu.çok üzülüyorum düştüğümüz bu durumlara çok

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün 29 ekim 2010 bundan tam 87 yıl önce Mustafa Kemal ATATÜRK bir millete özgürlüğünü hediye etmiş benliğini yeniden buldurmuş ve tüm muasır medeniyetler karşısında öne çıkmamız için sağlam temelleri atılmış TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ türk milletine hediye etmiştir.şuan bakıyorum Mustafa Kemal ATATÜRK,arkadaşları ve halkın kurduğu CUMHURİYET e saygısı kalmamış ATATÜRK ve İNKİLAPLARINI ANLAMAYAN bir nesil ufak ufak da olsa yetişmeye başlıyor.internette gezinirken gördüğüm çeşitli siteler ve forumlar da cumhuriyetin ne zaman kurulduğunu bilmeyen büyükbaşlar var.ATATÜRK e olan saygı yavaş yavaş da olsa azalmaya başlamış.öyle bir hale gelmişiz ki bu gururlu ve mutluluk yaşayacağımız 29 ekim cumhuriyet bayramını yok resepsiyona gidilecek mi gidilmeyecek yok asker katılmayacak yok gülben ergen protesto etmiş gibi saçma sapan polemiklerle kirletip günün anlamı ve önemini yavaş da olsa artık kaybetmeye başlıyoruz.inşallah ben yanılıyorumdur.YAŞASIN CUMHURİYET.YAŞASIN TÜRK MİLETİ

maalesef dediklerin doğruuu katılmamak elde değil

http://www.youtube.com/watch?v=QKSZ-ry0eOI

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Korkarım ki gün gelecek, bütün dünyanın bile saygı duyduğu Atatürk ve silah arkadaşlarının yargılanması gündeme gelecek :(.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serhat maalesef yazdıklarına katılmamak mümkün değil, bu değerler gitgide yıpranıyor ve yıpratılmaya çalışıyor :(

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilkokullarda andımızı okutmamaya çalışmak (ne mahsuru varsa),maçlarda istiklal marşına ayrılan vakitten ve okutulmasından rahatsızlık duymak (ne mahsuru varsa),resmi dairelerden ATATÜRK resimlerini kaldırmaya çabalamak (ne mahsuru varsa),NE MUTLU TÜRKÜM ifadesini artık kullanmamaya ,rafa kaldırmaya çalışmak(ne mahsuru varsa),ATATÜRK heykellerinden rahatsız olmak, bazı okullarda iyice küçültmek ellerinden gelse komple kaldırmak istemek, ki yakında o da olur (ne mahsuru varsa),işi gücü bırakıp devamlı ATATÜRK ile cebelleşmek,yaptığı icraatları eleştirmek,görmezden gelmek ,kolaymış gibi algılamak yedi düvele arkadaşları ile meydan okumuş değerli,ALLAH'ın sadece TÜRK milletine değil, insanlık tarihine hediyesi olan değerli bir vatan evladına hakaret etmek,çekememek,dandik dandik adamlarla kıyaslamak.....ne manaya geliyor Serhat ,yoksa birileri TÜRK kimlik ve benliğini artık yoksaymaya mı çabalıyor bence yanılıyorsun sana öyle geliyordur yoksa yukarıda yazdığım işleri yapmaya çalışan mı var memlekette değil mi ?

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bunu bılırım bunu yasarım bunu soylerım

NE MUTLU TURKUM DIYE

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malesef Dedıklerın Doğru :( Keske Yalan dıyebılsem