Neler oluyor bu 2.elde :(

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan daf95xf
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

daf95xf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
9 ay önce 97 model 1.6 Vectra'yı, orijinal 130.000 km'de benim arkadaşa 13500'e satmıştım.Geçen gün de 97 model 1.8T Highline Passat'ımı 19.000 TL'ye sattım (1000 Lira kapora aldım 15 Nisan'da da satış gerçekleşecek),şimdi ilanlara bakıyorum herkes uçurmuş fiyatları,Vectra'ların fiyatları neredeyse Passat seviyesinde ve bu beni çok sinirlendiriyor,97 modellerine bile 16-17 istiyorlar :(

bende 96 model vectra 2.0 CD sattım bir sene oldu ama 13000 e vermiştim.ötv zammı oldu ikinci ellerede zam geldi. adamlar 14-16 arası fiyat istiyorlar. benim arabada ne boya vardı ne bişi. komple boyalı araçlar bile fiyatlar uçmuş :)

usta ıstıyolarda noluyo? aylarca ılanı kalıyo aracların satılmıyor cogu ınsan bu parayı 2. ele vermektense ya daha dusuk segment sıfır arac alıyor yada arac almaktan vazgecıyor..

97 model 1.6 gl vectrayı 17 ye alan salaklar tanıyorum.Sana o fiyata boyasız kilometresiz 2001 model araç bulurduk dediğimde ağzı açık kaldı.Gerçekten bazı insanlar uçuk fiyatlar yazıyorlar.Yok masrafı yokmuş yok çok temiz bakıyormuş yok bütün bakımları serviste yapılmış.Piyasa belli.Yeni araçların olsun sıfır araçların olsun fiyatları belli.İkinci elde yüksek modelde çok düzgün araçlar var düşük fiyatlarda.Alan olmayınca onlar hep fiyat yazsalar ne olcak :D

bahardayız yaz geliyor. Fiyatların bu zamanda artması normal bence.

Fiyatlara bende anlam veremez oldum bir anda 4-5 Bin lira farkeder oldu.

Piyasa yüksek, sağlam pazarlıkla 17 istiyenden 15 e alınır , siz kafanızdaki rakamı teklif edin ilanlardaki fiyatlara aldanmayın.

Coğu arac sahıbı ılan koyarken zaten 1000-2000 tl fazladan yazıyor pazarlık payı olsun diye , zaten bır arac alırken 2000tl indirim yapamassam araba ıstedıgı kadar temız olsun almam öylede bi takıntım var.

Coğu arac sahıbı ılan koyarken zaten 1000-2000 tl fazladan yazıyor pazarlık payı olsun diye , zaten bır arac alırken 2000tl indirim yapamassam araba ıstedıgı kadar temız olsun almam öylede bi takıntım var.
Tamam başkan kolayı var :D bizim araba 9000 TL ama sana 7000 olur.Bak 2000 tl indirdim kaçırma :D

Geri