Neler oluyor bu 2.elde :(

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan daf95xf
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
valla en iyisi aldığın arabaya en az 5 yıl bin.düşceği kadar düşmüştür zaten . 2.elle fazla samimi olmamak lazım.

gözü gibi bakan adamlar istiyor...temiz araba para ediyor bu her zaman yaz kış geçerli...benim gözlemlediğim kadarıyla...

gözü gibi bakan adamlar istiyor...temiz araba para ediyor bu her zaman yaz kış geçerli...benim gözlemlediğim kadarıyla...
katılıyorum. örneğin kendi aracım :)..2005 model aracım daha 49.000km de ve hatasız. sadece hafta sonları kullanma fırsatım oluyor. ve en büyük hobim olur kendileri..şimdi böyle bir araca sahip olunca ister istemez daha fazla ederi olduğunu düşünüyorum. Aracımı alırken de emsallerinden 1.000
tl fazla vererek almıştım.

Piyasa yüksek, sağlam pazarlıkla 17 istiyenden 15 e alınır , siz kafanızdaki rakamı teklif edin ilanlardaki fiyatlara aldanmayın.
piyasa fiyatlarını belirleyen internet fiyatlarıdır. Ayrıca temiz düzgün araç emsallerine göre her yerde her zaman pahalıdır. Bu durumda 2000 tl pazarlık zor. tabi araç sahibinin paraya ihtiyacı yoksa..

Son düzenleme:
Fiyatın ne kadar düşeceği satan kişinin aciliyetine bağlı. İhtiyacı olmayan kimsenin piyasa değerini bilipte daha ucuza vereceğini sanmıyorum.

mesela bende satlık ilanı koydum ama aciliyeti ve ya kesin satmalıyım diye bir durumuda yok.
motor aksamında olsun dış görünüşünde olsun çoğu parçaları yeni..binicisi oldugum için nasılsa satacağım yaptırmaya gerek yok gibi düşüncelerimde olmadı bu yuzden kaliteli parçalarla içime sinerek yaptırdım her tarafını..
sıfır lastik sıfır akü triger setini teker bilyalarını poryaları devir daim bilyalarını yani kısaca yürür aksamınıda yeniledik..ve üzerinde de sıralı sistem BRC marka lpgsi var..bu yaptıklarım bir yana lpg sistemi zaten 1500 lira değerinde,aracımda sunroof mevcut bir de sadece 2 parça boyası var 96 model olmasına ragmen normal olsa gerek..bu tür şeylerde fiyatı etkilemezmi sizce?
piyasada 13 e 14 e vectra cok ama o aralıkta olanlarda ya sahibinin acil ihtiyacı vardır ya da araba dökük ve masraflıdır..
bir de bu yönden bakın derim fiyatlara...

Geri