NEW OPEL VECTRA ( mı acaba? )

saçmalık ne civicle nede 5 sersi ile uzaktan yakından alakası yok be

ona buna benziyo diyeceğimize arabanın güzelliğine bakalım
ayrıca yeni çıkan her araba bişeye benzetilir daha sonra çıkanlarda ona benzetilir bu böyle gider
bence gayet hoş bi tasarım c kasadan çok daha güzel;)

evt zaten bizim türk milletinin genel sorunu illa bişeye benzemeli ki aşağılayabilelim ya siz opelci değilmisiniz laf atanlara söylüyorum niye aşağılıyosunuz mükemmel bi coupe silüete sahip yeni insignia bunu çok iyi başarmış tasarım hakkında ufacık bilginiz yok ..... sallıyosunuz

yenı vectra bu degıl adıda vectra olmayacak ıc tasarım ınsanın dıpını dusurecek cınsten ben ınternette test ve normal resımlerını gordum bu arac alakası yok uzulmeyın arkasadaslar..ben ısmın degısmesıne yanarım tasarımın degıl..NEDE OLSA BIR VECTRADAN DAHA IYI YINE VECTRADIR

yenı vectra bu degıl adıda vectra olmayacak ıc tasarım ınsanın dıpını dusurecek cınsten ben ınternette test ve normal resımlerını gordum bu arac alakası yok uzulmeyın arkasadaslar..ben ısmın degısmesıne yanarım tasarımın degıl..NEDE OLSA BIR VECTRADAN DAHA IYI YINE VECTRADIR
neyi gördün arkadaşım neyle alakası yok resmi fotoları yayınlandı hala alakası yok diyosun konuyu baştan sona bi okusan diyorum :mad:

arkadasım ben dıger resımlere soledım okadar alakasız resımler cıktıkı vectra dıye onlara dedım...yenı arac segmentıne gunes gıbı dogacak gene.. OPEL GENE BIZI BORCA sokacak anlasılan saygılar... emrealtug

ben dışı civic'e benziyor demedim ki sadece direksiyon ve düğmeleri andırıyor dedim, yandan bence 5 serisine benziyor. Önden toyotayı hatta lexus modellerini anımsattı bana.
Ben araç kötü falan demedim daha iyisi olabilirdi dedim, C kasa vectradan çoookkk daha iyi ama B kasanın sportifliği yok. Halen bir üst segmentle yarışıyor gibi olmuş sadece benim yorumlarımın özü bu çarpıtılmasın ve kimse opel sevgime laf etmesin benim tek aracım vardı o da 96 model b kasa vectra idi şimdi param olsun yine opel alırım, hatta biriktiriyorum bir bertone alacak gibiyim nasip olursa.
Bu arada sayın arkadaşlar yorum yaparken başkasının yorumunu eleştirirken biraz daha dikkatli olursak ben kendi adıma çok mutlu olurum.
Hepinize kazasız belasız günler diliyorum... en iyi opeller sizin olsun :)))

Bu arada insignia'nın el freni nerede ben hala göremedim :))) C'nin sinyal kolu gibi birşey olmamıştır umarım.

105833mediumey0.jpg

efendim yeni vectra budur nb modeli

Geri