Ocağınıza Düştüm Dostlar

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aslında hiç ellememek lazım ama işte titiz aracına değer veren kişiler olunca böyle olmuyor :)

Sorma o kapağı bir kaldırdım yeminle çöplük olmuş durumda. Yaprak parçaları filan resmen orada çürümüş durumda. Temizledim mis gibi oldu ama kapakları takmadım birde o kısımda tavan birleşme yeri Savaş abi sağ olsun telerosan malzeme getirdi onu çekeceğim ve öyle kapayacağım zaman içinde orada olan izolasyon malzemesi de berbat oluyor.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kökten çözüm tebrikler :)

Aynen öyle oldu yarın nasip olursa Hakan beyin yanına bir gideyim bakalım en azından sıfır varsa buluruz yoksa onun tanıdığı çıkma parça satan arkadaşlar var onların yanına yönlendirir bakarım artık. Netten sıfır satılır diye ümit ettim ama sanırım hava mı alacağım...

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Japonla değilde silikonla denenebilir belki bulamazsan eğer.

GTS Elektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nadir abim bulamazsan parça iç tarafa sade japon daha sonra kırık çatlak parçanın kenarlarınada havyayla plastik eritip yama yap sonrada en son yine kenar yerlere biraz japon sürüp üstüne biraz karbonat en son yine karbonatın üstüne japon dök dene sana ve diğer arkadaşlara tavsiyemdir.Ben iş yerinde gelen cihazların kırılan plastiklerini böyle tamir ediyorum.Egr nin vakum hortum giriş yeri kırılmıştı böyle tamir etmiştim hala sağlam birde motor içinde nasıl sıcakta düşün yani

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu karbonat işini bende denedim.

Buzdolabının sebzelik olan şeffaf kapağının menteşelerini japon ve hemen üzerine karbonat dökerek yapıştırdım ve çok sağlam oldu. Normalden tek farkı yapışan yer elastiki özelliğini yitiriyor ve dolayısıyla zorlanınca gene ordan kırılıyor. Bence japon ve karbonatı dene olmadı boşluğa bolca doldurulan siyah akvaryum silikonu son çare :)

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nadir abi yildiz sanayi oto guvene ugra %99 bulursun

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar yorumları ile konuya değer veren arkadaşların hepsine teşekkür ederim. Bugün çıkmacılar dahil sadece buna benzer ürünleri satan bir dükkan buldum adamların ellerinde yok yok adamda işi bilen biri esnaf gibi esnaf denen bir adam idi. Ürünü bulamadım çıkma belki o kapak ile birlikte bulunursa oda...bugün savaş abi bana bir kaplama malzemesi getirdi silikona benziyor onunla komple silikon çektim ve kapaklarıma bir miktar bu üründen sürdüm kapakları kapadım on numara oldu. Temiz iş oldu mis gibi uzun bir zaman gider.