Off ne bu katalizör

atalip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR UZUN BİR SÜREDEN BERİ KATALİZÖR SORUNU YAŞIYORUM KATALİZÖRÜ BOŞ KULLANMAK İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ BOŞ KULLANINCA EĞZOZ MUAYENESİNDEN GEÇMİYOR KATALİZÖR ALMAM LAZIM SERVİSTE PAHALI OLDUĞU İÇİN ALAMIYORUM SİZCE ONLİNE NEREDEN ALABİLİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKÜR EDERİM

http://www.opelparcaci.com/Urun/Ope...Tum-Z14XE-ve-Z16XE-Motorlar-Icin-pmu1350.html BU ÜRÜN LRT ALMAN MALI KATALİZÖR LRT EBAYDAN BAKINCA FİYATI 400 EURO CİVARI

http://www.egzozmarket.com/ZAFIRA-1416i-Katalitik-converter-2000-05,PR-91.html BU ÜRÜN İSE TÜRK MALI

BUNLARA BENZER BİR ÇOK ÜRÜN VAR BÖYLE ÜRÜNLERİ ALIPTA MEMNUN OLAN ARKADAŞLARIMIZ VARMI?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Kim demiş geçmiyor diye? Bal gibi de geçiyor. Bizim katalizörsüz 1970 model kamyonet bile geçiyor. Kulaktan doğma bilgilerle hareket etmeyin. Kat olmasa da egzoz muayenesinden aracınızda sorun yoksa çok çok rahat geçersiniz. Senelerdir çoğu opelim üyesi katsız geçiyor :)

Poem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok be kardeş katalizör olmadan da geçer muayeneden. Kim dedi sana onu yahu. Yanlışın var olurmu öyle şey. Ford kamyonlarda katalizör mü var?

atalip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadarlar peki bu yakit sarfiyatını nasıl önlediniz benim aracim benzinli

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadarlar peki bu yakit sarfiyatını nasıl önlediniz benim aracim benzinli

2 ay önce aracımın muayenesi bitti ve ben komple egzoz yaptırdım kat iptali de oldu muayenede hiç sormadılar bile egzoz değerleri eski model katalizörsüz araçlarınkinden bile iyi çıktı onun için takma kafana. artı bildiğim kadarıyla da katalizörün yakıta hiç faydası yok çünki bu tamamen çevreyle alakalı egzoz monifoldundan çıkan yanmış yakıt gazlarını süzüp temiz bir şekilde dışarıya veriyo yani turbo gibi tekrar yaktırmıyo diye biliyorum. benim arabanın katalizör dolmuştu o haldeyken çok yakıyo diye haftada bir ayar yaptırıyodum ortalama şehir içi 0,375 krş. yakıyodu kat iptali yaptırdım sonra tekrar bi ince ayar şimdi şehir içi 0,21 - 0,24 arası yakıyo abartısız çünki çok denedim inanın.

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kim demiş geçmiyor diye? Bal gibi de geçiyor. Bizim katalizörsüz 1970 model kamyonet bile geçiyor. Kulaktan doğma bilgilerle hareket etmeyin. Kat olmasa da egzoz muayenesinden aracınızda sorun yoksa çok çok rahat geçersiniz. Senelerdir çoğu opelim üyesi katsız geçiyor :)

örneğin ben :) 25.08.2012 tarihinde sorunsuz bir şekilde 2000 model vectra b cdx imle muayeneden geçtim. aracımda katalizör yok. katalizör görünümlü bir kutu var.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Yakıt ve alt devirler konusu back pressure ile alakalı. Düz boru yerine susturucu ile önerilir bu yüzden hemde zırıldamaz

Sent from my iPhone using Tapatalk

ceronimo42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın muayyaneden geçer. bende aynı sorun vardı. dün katalizör arka susturucu triger değişimi vs... yaptırdım. aracım sıfır araçtan farksız oldu. aracın çekisi ve sesi çok düzeldi. ben katlizörü 436 tl ye aldım arka susuturucu egzos ise 90 tl . firma ismi hns oto ankara opel yedek parça net şeklinde aratırsan telefonu çıkar. 05057512028 den ulaşabilirsin. aracı nasıl böyle kullandım diye şimddi kendime kızıyorum .bilgin olsun

atalip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim arkadaşlar bende sizler gibi içini boşaltayım tesekkur ederim arkadaşlar

cavit63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende geçenlerde kat iptali yaptırdım yerine aynı kata benzer susuturucu taktılar.egzos muayenesinden geçti fakat verdikleri fişin altında katalizör yok ibaresi vardı.muayenede bu fişe bakıpta kontrol ederlermi muamma ben yinede eski katalizörü aldım muayeneden geçemezsem tekrar taktırırım diye.