Oğlum Astram Yok....!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan _SeRcAn_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Geçmiş olsun

Büyük geçmiş olsun. Sende birşey yokya gerisi önemli değil. Kaskoda varmış zaten yerine daha iyileri gelir dert etme.

demınden bende as kalsın sıgır mınubuscunun onume atlamasıyla refuje cıkıyordum aklım cıktı.Ehliyette yok :( bende ehliyet yok ama o minübüs söförüne ehliyet verenin varya diye sovdum gectım.

unutma minibüs şöförü ters yoldan gelip senin üstüne çıksa bile sen suçlusun. Bence ehliyetsiz çıkmadan önce bir kez daha düşün. Büyük bir sorumluluk...

Büyük geçmiş olsun. Sende birşey yokya gerisi önemli değil. Kaskoda varmış zaten yerine daha iyileri gelir dert etme.

unutma minibüs şöförü ters yoldan gelip senin üstüne çıksa bile sen suçlusun. Bence ehliyetsiz çıkmadan önce bir kez daha düşün. Büyük bir sorumluluk...
bende o sorumlulugun bılıncınde kullanmaya calısıyorum.ama bazen boylelerı cıkıyor malesef

ben sunu anladımki ne kadar iii şöför olsanda karsındaki insana dikkat ediceksin ben gidiorum adama selektör yaptım korna bastım adam yolun ortasında durdu arkasından geçerim dedim kaldırma çarptım çarpmamla birlikte zaten aırbag açıldı sonra kayarak refuje çıktım hiç bi şeye kızmadım tek kızdığım o halde beni görüp kaçması oldu.... :@ :@

Sercan geçmiş olsun kardeşim ALLAH'a şükür ki sana birşey olmamıs ALLAH beterinden saklasın

Geçmiş olsun...

Geri