omegaya carputer için ekranı nasıl monte edebiliriz.

xlms_green

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar opel omega arabam için carputer topluyorum. ama konsolda 7 inch ekranı yerleştirecek bi yer bulamadım. gömme yapmak istiyorum. fikri olan varsa memnun olucam.

Omeganin konsolu şuan animsayamadim. Ama elimde sifir 8'' dokunmatik ekran var. Astraya getirttim ama hesaplamalarima uymadi kullanamadan elimde kaldi. Eğer düşünürsen yardimci olabilirim

Son düzenleme:
arkadaşlar opel omega arabam için carputer topluyorum. ama konsolda 7 inch ekranı yerleştirecek bi yer bulamadım. gömme yapmak istiyorum. fikri olan varsa memnun olucam.

orta kısmı komple değiştirmeden yapamassın. buda manyak bir maliyet demek. ya hariçden takacak yada teyp yerine bağlayacaksın. gerçi teyp yerinde içerden çıkmalı birşey yapabilirsin ama vites koluna vuruyor sanırım.

öhhöm biri benimi çağırdı :D yapabiliceğin aracın orjinalini bozmadan bir kaç şey var
Opel_Omega_B_1994_02.jpg

bir bilgi ekranını cid ile değiştirip teybinide tabiki o cid ekrana external bir carputer yada laptop yada media player tarzı bir şey bağlayabilirsin bunu bizim sitede yapan astralı bir arkadaş vardı.. hem orjinal olur hemde arabanda en ufak bir delme kesme işlemi yapmassın..

OPEL-Omega-2-2-DTI-Design-Edition--2000-2002-.jpg

ikincisi ise bu tip basit bir askılı aparatla işi çözebilirsin..
N_Opel_Omega_B2000_ab00.jpg

Geri