"Ömer Faruk ELMA" PhotoShootS - AN247 Opel Zafira.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan OmeR-FE
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ömer abi allah kaza bela vermesın aracın cok guzel hatta türkiyenin en güzel zafirası bence...kazasız belasız bınmeyı nasıp etsın allah...

hayırlısı erenim,keşke ama anlaşamadık...araç sizin oralarda maltepe,dragos civarında valla..

Kemal'im kaça verdiğini biliyorum :) Bu arada aracı hiç görmüyorum buralarda.Gerçi ben eskisi gibi pek gezmiyorum o tarafta oda ayrı:)

Saygılar...

Ömer abi bende tavanı kaplatmayı düşünüyorum..İzmitte nerde yaptırdın abi bende geldiğimde yaptırabılırım..Fiyat olarak ne kadar tuttu? Aşağı yukarı aynı tutar:)Şimdiden teşekkür ederim ;)

Her Zaman Kardeşim..
Geleceğin Zaman Ara beni 05543668258.
Ortalama 80 Lira'ya fln kaplatırız.
Okan'a Aynaları Eşantiyon Yaptırmıştım :)

Masallah cok cok guzel cekimler aracta cok guzel..

Tripodun hakkinda bilgi alabilirmiyim acaba :D Benimki krldida ne kullandigini mrk ettim tavsiye edecegin bsey varmi :D Konuyla alakasiz gibi ama... =)

Teşekkürler..
Tripod Markasını Şuanda bilmiyorum.
Arkadaşıma verdim Çekim Yapıcakmış.
Alınca Bakar Söylerim ;)

ömer abi allah kaza bela vermesın aracın cok guzel hatta türkiyenin en güzel zafirası bence...kazasız belasız bınmeyı nasıp etsın allah...

Teşekkürler..
Cümlemize Kazasız Belasız Sürüşler ;)

Her Zaman Kardeşim..
Geleceğin Zaman Ara beni 05543668258.
Ortalama 80 Lira'ya fln kaplatırız.
Okan'a Aynaları Eşantiyon Yaptırmıştım :)

Kanka bende eşantiyondan mid takımı istiyorum :)

Saygılar...

çekimler güzel olmuş elinize sağlık. can metalden ne kadar reklam parası aldın bütün resimlerde var:D

Ömer abi numaranı kaydettim teşekkürler ilgin için :) İnşallah gelmeden önce ararım görüşürüz..Saygılar.

Aklında olsun kanka yoksa seni yıkar parlatır Bronzluktan gümüşe geçiririm hee:D

Saygılar..

Geri