ön panelden gelen ses

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya beyler benimkindede kontağı çevirdiğimde ışıklar sönene kadar geçen zaman zarfı içinde sanki içerde birini boğuyolarmış gibi bişiy sıkışoyomuş gibi plastikler gıcırt gıcırt ediyo tam göstergenin arkasından komik dimi..

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçenlerde birisede burda arkadaşlar en fazla şikayet alan araç opelmidir diye yazmıy. tabi bizim opelci abilerde, olurmu kardeşim , opel bir numaradır kimse eline su dökemez diyenler hatta ben tersini söyleyince yok kardeşim deyip nerdeyse benimle kavga edenler falan filan .....ŞURAYA BAKIN ARKADAŞLAR HER TÜRLÜ OPELİMİZ VAR AMA MUTLU DEĞİLİZ SESİ KESMEK İÇİN MÜZİĞİN SESİNİ AÇIYORUZ YAV.. GÖRÜNTÜSÜ HARİÇ BEN İSTİFA ETCEM BU OPELDEN. GÖRÜRSÜNÜZ. YAKINDIR.

astra52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım arabadada var yalnız ben nerden geldıgını cozum on cama hava ufleyen ızagaranın altından gelıyor onu bu hafta sonu sokup temizleyeceğim olmaz kablo hortum varsa cırt kelepcekyle bırbırıne baglayacam ve o ızgarayı oraya ıyıce monteleyeceğim
doğru çözüm ancaakkk orada kablo falan yokkk.sesi yapan şey muhtemeken ızgarayı sabitleyen tırnaklardan biri kırık sökerken dikkat et hepsini kırma