önemli !!!!!!!astralardaki Sorunlar

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede aynı sorun var kaçkere dile getirdim,bu konuyu bende mail attım opisin genel müdürüne haber geldi işte ilgilenicez fln diye daha dün atmıştım bugün mail geldi.Bakalım nolcak bide opana da gitmiştim bu orunla ilgili onlarda bana bunla ilgili bi çalışma olduğunu 1 ay içinde sorunu halledeceklerini ve bana bildireceklerini söylediler aslında yabancı dili (almanca) iyi olan bi arkadaş bizim yerimize almanya ya bi mail atsa olayı orda bitire biliriz gibi geliyor.

selimkocer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuların üzerine düşmek lazım cok güzel bir girişimde bulunmussun tebrik ediyorum

xenonx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorunlar bende de war we bende en fazla 700 yapıyorum bişeyler yapalım walla

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bayramdan sonra inşallah yapacağız bişeyler

WizardBoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benimde 2006 model daha 6 aylık enjoy sport paketli bir opel astra 1.3cdti'im var.şuan 700km'yi zor görüyorum soğuklarda daha fazla motorin tüketiyor.o kadar para verdik benzin masrafından kurtulmak için motor performansından vazgeçtik 1.3 aldık.hergün 100kmden fazla yolum var ve istediğim performansı alamıyorum.GM'ye bende mail atmayı düşünüyorum.buraya mail adresini yazarsanız sevinirim.Konfor kalite işcilik olarak astraya güvenim sonsuz ama düşük motordaki performans beklediğimden kötü(performans veya hız tutkunu değilim) bunun yanında bunu gözardı ediceğim yakıt tüketiminede ulaşamayınca üzülüyorum..

onurek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
WizardBoy' Alıntı:
Arkadaşlar benimde 2006 model daha 6 aylık enjoy sport paketli bir opel astra 1.3cdti'im var.şuan 700km'yi zor görüyorum soğuklarda daha fazla motorin tüketiyor.o kadar para verdik benzin masrafından kurtulmak için motor performansından vazgeçtik 1.3 aldık.hergün 100kmden fazla yolum var ve istediğim performansı alamıyorum.GM'ye bende mail atmayı düşünüyorum.buraya mail adresini yazarsanız sevinirim.Konfor kalite işcilik olarak astraya güvenim sonsuz ama düşük motordaki performans beklediğimden kötü(performans veya hız tutkunu değilim) bunun yanında bunu gözardı ediceğim yakıt tüketiminede ulaşamayınca üzülüyorum..
öncelikle kendini üye arşivinde tanitirsan daha güzel olacaktır.
http://www.opelim.net/forums/forumdisplay.php?f=11

bende sizinle beraber hareket ederım arkadaşlar aynı sorun bende var ama genelde 700km üstüne cıkıyodum bu aralar 700km görmeye başladı

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler astra için bence normal bi rakam 700 km ve civarı corsa dizeller yapıyor 700-750 km..Belki sizin deponuz biraz daha büyük olabilir ama astralarda çok ağır malum 1.3 motor daha az yakmasını beklemek haksızlık olur ama sabah çalışma problemi için uğraşın derim ben...

onurek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
Beyler astra için bence normal bi rakam 700 km ve civarı corsa dizeller yapıyor 700-750 km..Belki sizin deponuz biraz daha büyük olabilir ama astralarda çok ağır malum 1.3 motor daha az yakmasını beklemek haksızlık olur ama sabah çalışma problemi için uğraşın derim ben...
depo 52 lt. corsada 45 lt olması gerek. havalar soğumadan çok sakın kunladıgım zamanlarda 850km gibi bi rakama ulaşıyodum. şimdilerde 700km gelmeden depoyu dolduruyom. aslında ben 150km peşinde değilim sabahları sitenın içinde herkez cıkıp giderken ben marşla uğraşıyorum sonra arba hakında soru soranlara 10 numara araç bide sabahları tek marşta çalişsa diyorum.......

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakkınızı arayın bence 2006 model arabada zor çalışcaksa hiç yapmasınlar onu bmw x3 D tek marşta çalışıyo hiç bi problem olmuyo