Opc-line plastik ek alımı kayıt

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence sadece on tampon ekini plastik alip diger parcalari fiber alip maliyeti dusurebilirsiniz ;) ne de olsa en cok zarar goren parca on taraf diger ekler kolay kolay biyere dokunmuyo zaten :) hele ki tavan spoilerini plastik almaya hic gerek yok zaten tavan bi yere vurursa o zaman spoiler kimsenin aklina bile gelmez :) ayrica plastik parcalar ve boya dahil 1350 cok iyi bence. serviste komple 4000 civari bisey oluyomus :eek:

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel fikir

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İsteyen fiber alır tabi herkes istediği modeli flnda secer ama daha öncede söyledim asırı sıcaklarda ve soguklarda fiber dökülebiliyomus yani üstündeki boya patır patır atıyomus bana bunu kaportacı ustam söyledi yani fiberden uzak durmamı söyledi o yüzden ben komple plastik düşünüyorum ama isteyen diğer parcaları fiber de alabilir.Fiber yada plastik ek yada tampon yaptırmak isteyen adını asagıya yazarak devam etsin

Plastik yada fiber alacaklar Listesi

1)Emre_H7070

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1)Emre_H7070
2)Can

Alacak olan arkadaslarla birlikte gidip konusalım diyoruz.Herkesin müsahit oldugu bir gün gidip konusulur.İsteyen istediği ek yada tampon(fiber yada plastik) secimi yapar pazarlıgımızı yapar döneriz

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende stainmetz plastik ön eki düşünebilirim fiyat nsl olur acaba ayrıca ben izmirdeyim.şartlar uyarsa bende katılabilirim sadece ön ek alarak.

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler ben 2 hafta içinde alıcam herkes konu acmıs astra h ek diye almaya gelince kimse piyasada yok nasıl iştir anlamadım sanki ben satıyorum 3-5 kisi olalım gidip konusalım yoksa ben gidip tek yaptırıcam

Bülent5834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1)Emre_H7070
2)Can
3)alperen5834

Bülent5834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence sadece on tampon ekini plastik alip diger parcalari fiber alip maliyeti dusurebilirsiniz ;) ne de olsa en cok zarar goren parca on taraf diger ekler kolay kolay biyere dokunmuyo zaten :) hele ki tavan spoilerini plastik almaya hic gerek yok zaten tavan bi yere vurursa o zaman spoiler kimsenin aklina bile gelmez :) ayrica plastik parcalar ve boya dahil 1350 cok iyi bence. serviste komple 4000 civari bisey oluyomus :eek:
burak süpersin hiçde aklıma böyle bir şey gelmedi yaaw
önü plastik alırım dediğin gibi diğerlerinide fiber
eyvallah burakcım