opc spoiler

XIOCMEH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün ist.sanko sanyi sitesindeydim ünivie oto ali ustanın yanındaydım mert coşkun dan aldığım spoilerı yapmaya başladık. silecek sürttüğü için yükseltmemiz gerekiyordu yükselttik ve istediğimiz konumu getirdik zımparalanıp macunlanıp astarlanıp boyanacak bitmiş halini en kısa zamanda eklicem ve bu spoilerın kalıbı hazırlanacak isteyen arkadaşlar olursa yardımcı olabilirim arkadaşlar. bitmiş halini gördükten sonra karar verebilirsiniz?:)

spoiler1.jpg

spoiler2.jpg

spoiler3.jpg

XIOCMEH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boyanacak zaten bu ayarlanmış şekilde bitmiş şeklini bitince eklicem

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
bugün ist.sanko sanyi sitesindeydim ünivie oto ali ustanın yanındaydım mert coşkun dan aldığım spoilerı yapmaya başladık. silecek sürttüğü için yükseltmemiz gerekiyordu yükselttik ve istediğimiz konumu getirdik zımparalanıp macunlanıp astarlanıp boyanacak bitmiş halini en kısa zamanda eklicem ve bu spoilerın kalıbı hazırlanacak isteyen arkadaşlar olursa yardımcı olabilirim arkadaşlar. bitmiş halini gördükten sonra karar verebilirsiniz?:)

Kaç paraya mal oldu? Biraz bilgi verebilirmisin.Bende düşünüyorum.Birde değişik şekillerde spoiler varmı,varsa resim olarak ulaşabileceğim bir adres verebilirmisiniz.

XIOCMEH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz tuzlu oldu ama daha işlemler bitmedi macunlar çekiliyor ve boyanıp isteyen arkadaşlar için kalıbı alınacak montajı yapıldıktan sonra bitmiş resimlerini ve maliyetini yazarım arkadaşlar. değişik çeşit olarak araştırman lazım ben bu modeli arıyordum ısrarla ama bu modeli beğenirsen yardımcı oluruz.

mertcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boyanacak zaten bu ayarlanmış şekilde bitmiş şeklini bitince eklicem

silecek sorun yapacak şekilde sürtmüyodu hatta sürtüyo die ısıtıp cekilmişti ama güzel olmuş hayırlı olsun keyifli sürüşler...zor bulunan kalıp bence araban tek olsun spoiler olarak